Söylenti doğru çıktı! Karşınızda Middle-earth: Shadow of War (Video)

‘Target.com’ sitesinde gün yüzüne çıkan oyunun trailerı bugün yayınlandı

Geçtiğimiz hafta içerisinde online alışveriş sitesi Target.com’da gün yüzüne çıkan Middle-earth: Shadow of War oyun dünyasında spekülasyona sebep olmuştu.

Sevilen oyun Middle-earth: Shadow of Mordor’un devamı mı geliyor sorularının ortaya çıkmasına sebep veren hadisenin sonucunda müjdeli haber Sony tarafından yayınlanan tanıtım videosuyla geldi.

Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Videoda ruhu Elf Lord’u Celebrimbor’la birleşen Talion’un (ana karakter) Mordor’un derinliklerinde bulunan Kıyamet Çatlağı’nda yeni bir “Güç Yüzüğü” dövdüğü görünüyor. Bununla birlikte Karanlık Lord Sauron’un ork ordularını toplayışı ve savaşa hazırlanışı gözler önüne seriliyor. Belli ki savaş kapıda. Yani oyunun ismi de buradan geliyor Shadow of War: Savaşın Gölgesi.

Oyun videosunun söylentiler ve bilgi sızıntısından sonra yayınlanması akla Sony’nin mecburen şimdi trailerı yayınladığı sorusunu getirdi. Ama her ne olursa olsun mutluyuz. Orta-Dünya’ya dönecek olmanın mutluluğu.

OKU ►  Middle-earth: Shadow of Mordor’un devam oyunu mu sızdı?

Oyunun yayınlama tarihi olarak 22 Ağustos 2017 işaretlenmiş. Mart ayının 8’inde ise oyunun ilk oynanış videosunun yayınlanacağı duyuruldu.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox