Samsung Galaxy S8’i ilk siz görmek istermisiniz?

Date:

Hazır olun! Normal şartlarda Galaxy 8’i görmenize daha bir ay var

Bu görsel, profesyonel ‘sızdırıcı’ Evan Blass tarafından açığa çıkarıldı. Bu abimiz bir çok cep telefonun sızdırılmasında baş rol oynamış bir kişi.

Görselde yeniden tasarlanmış Galaxy S8’i görüyoruz. Fiziksel tuşlar ortadan kalkmış ve Galaxy S7 Edge’deki kıvrımlı ekranı ise tutmaya karar vermişler. Telefonun ön çerçeve kısmı önceki modellere nazaran biraz daha küçük,ayrıca ekranın altından ve üstünden azıcık bir alan alıyor.

Gerçekleşen bu sızıntı herhangi bir teknik özellik veya telefonun kapak kaplaması ile ilgili bir bilgi barındırmıyor. Ama hiç merakınız olmasın. Telefonun duyurulmasına daha bir ay var. Yani bu demek oluyor ki o bilgilerin sızması içinde epeyce vakit var.

Samsung şuan da zor bir durumda ve bu sızıntının zamanlaması biraz manidar. Bugün düyanın en büyük ticari cep telefonu şovu olan Mobil Dünya Kongresi’nin son günü. Geçtiğimiz üç Galaxy telefonunun bu konferanslarda tanıtmıştı Samsung. Ancak bu yıl sadece iki tablet tanıttı ve 28 Martta New York’ta Galaxy s8 için bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladılar.

Bu kongre kaliteli bir çok etkinlikten oluşuyor ancak Samsung’un kattığı heyecanın eksik olması da bir iç burukluğu katmadı değil.

Bu sızıntı ile haberlerde üst sırada yerini alan Samsung, Nokia,BlackBerry ve yeni lansman yapan LG’yi bir nevi altta bırakmış oldu.

[irp posts=”9365″ name=”Facebook’un yeni video uygulaması Samsung Smart TV’lerde”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...