Samsung Galaxy S8’in Karayip Korsanları versiyonu piyasaya çıkıyor

Sınırlı sayıda üretilen Galaxy S8 Karayip Korsanları versiyonu bugün resmen tanıtıldı

Nisan ayında piyasaya çıkan Samsung Galaxy S8’in yeni versiyonu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Samsung, geçtiğimiz hafta vizyona giren Karayip Korsanları serisinin yeni filmine özel Galaxy S8’i tasarladı. Peki, bu akıllı telefonun özellikleri nelerdir onlardan bahsedelim.

Galaxy S8 ile aynı 5,8 inçlik çift kavis ekrana ve Exynos 8895 veya Snapdragon 835 işlemcisinin yer aldığı telefonda 12 mega piksel Çift Piksel arka kamera ve 8 mega piksel bulunuyor. Parmak izi sensörünün arka kısımda yer aldığı telefonda göz tarayıcı özelliği de mevcut. Piyasada satılan Galaxy S8 modeliyle aynı olan telefon ayrı olarak gelen kutusu, kapağı ve ara yüzüyle mevcut modelden ayrılmayı başarıyor. Galaxy S8 için geliştirilen özel kapakta kuru kafa logosu, figürü ve Pirates of the Caribbean yazısı göze çarpıyor. Telefonla birlikte gelen kutu aynı olsa da büyük ebattaki kutu adeta bir hazine kutusunu andırıyor.

OKU ►  Visa ödemeleri için güneş gözlükleri kullanılabilecek

Sınırlı sayıda üretilen Galaxy S8 Karayip Korsanları versiyonu bugün resmen tanıtıldı.

Samsung ve Disney ortaklığında hazırlanan Karayip Korsanları özel versiyon sınırlı sayıda üretilecek. İlk olarak Çin’de satışa çıkacak. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen lansmanda Galaxy S8’in fiyatı 4 bin 399 TL, S8 Plus’ın fiyatı ise 4 bin 999 TL olarak açıklandı.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox