Samsung Galaxy Stellar 2’nin yeni görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Stellar 2 resmi görüntüleri dikkat çekti

Çinli kaynaklar tarafından ortaya çıkarılan Samsung Galaxy Stellar 2 görüntüleri oldukça dikkat çekici gözüküyor. Samsung’un 2012 yılında Verizon operatörüne özel olarak çıkardığı Galaxy Stellar isimli telefonun devam modeli piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonun, önümüzdeki günlerde tanıtımı gerçekleştirilecek.

Samsung Galaxy Stellar’ın devamı olacak olan Galaxy Stellar 2’nin özelliklerine gelecek olursak, akıllı telefon, Qualcomm’un orta segment işlemcilerinden Snapdragon 626’dan güç alacak. Telefonun ekranı 4.5 inç HD çözünürlüklü SUPER AMOLED ile çıkış yapacak. Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip olacak olan telefon, sekiz çekirdekli Snapdragon 626 işlemciden gücünü alacak.

Samsung Galaxy Stellar 2 resmi görüntüleri dikkat çekti

OKU ►  Galaxy S8 Active, performans testinde ortaya çıktı

Akıllı telefonun, 2.5 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı mevcut. Arka kamerası 5 megapiksel, ön kamerası ise, 1.2 megapikseldir. Ayrıca, -4G LTE desteği olacak. Wi-Fi, Bluetooth, GPS microUSB portu ve kulaklık girişine de sahip. Samsung Galaxy Stellar 2’nin pil kapasitesi de 3.5000 mAh bataryaya sahip olacak. Önümüzdeki hafta tanıtımı yapılacak olan akıllı telefonun fiyatı ise, 699 yuan yani 102 dolar olarak piyasaya çıkacak. Çıkış tarihi henüz netleştirilmedi. Tanıtımın ardından piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox