Samsung Notebook 9, Intel’in en yeni 7. nesil işlemcileri ile güncelleniyor

Date:

Samsung Notebook 9 yeni Intel işlemcileriyle hızlandı

Samsung Electronics Co. Ltd, bu hafta Notebook 9’un 13 inç ve 15 inçlik dizüstü bilgisayarlarını yenileyecek. Intel 7. nesil Kaby Lake işlemcileri ile çalışan aygıtlar her zamankinden daha umut verici görünüyor.

Samsung, Ocak ayındaki Tüketici Elektroniği Fuarı’ndan önce Intel’in 7. nesil Kaby Lake işlemcileri ile 13 ve 15 inçlik Notebook 9 dizüstü bilgisayarlarını yeniliyor.

Koreli teknoloji devleri, Notebook 9’u parlak ve hafif bir tasarımla sunacaklar. Yenilenen sürüm, ek güvenlik, geliştirilmiş bağlantı ve birinci sınıf ekranlar gibi çeşitli önemli özellikleri içeriyor.

Samsung, çerçeveleri ince olan hafif dizüstü bilgisayarı için daha kavisli bir kasaya yöneldi. Dizüstü 9’un şimdi 15 inçlik model için 907 gram ve 13 inç için sadece 816 gram olduğu anlamına geliyor.

İki adet USB 3.0 portu ve tek bir USB Type-C portu, HDMI ve microSD yuvası da dahil olmak üzere her zamanki portlar mevcut. Samsung artık 12 saatlik bir pil ömrü vaad etmiyor, 7 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Bu, önceki modelin bu yılın başlarında testler sırasında elde ettiğimiz miktarla aynı. Tam şarjı 80 dakikada tamamlıyor. Ayrıca eğer aceleniz varsa hızlı şarj özelliğini kullanarak, 20 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz. Samsung notebook 9’a ayrıca arkadan aydınlatmalı bir klavye de ekledi.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...