Samsung ve LG’den katlanabilir telefonlar

Samsung ve LG katlanabilir telefonlarını yıl sonunda duyurmayı planlıyor

Yıllardır konseptlerini gördüğümüz katlanabilir telefonlar yakın zamanda piyasaya sürülebilir. The Korea Herald’ın haberine göre, Samsung ve LG firmaları 2017’nin sonlarına doğru yeni telefonları duyurmayı planlıyor.

Samsung, geçtiğimiz Ağustos ayında katlanıp 7-inch’lik bir tablete dönüşebilen yeni modeli üzerinde çalışmaya başladı ve yılın 3. çeyreğinde yaklaşık 100 bin adet seri üretim planlıyor. Yıllardır katlanabilir telefon teknolojisini bir hayli geliştiren Samsung için bu gerçekleştirilmesi pek de zor olacak bir plan değil.

Ancak pazarlama ve kar meseleleri yüzünden şirket ürünü bu yıl piyasaya sürme konusunda emin olamadı. En son yaşanan Galaxy Note 7 faciasından sonra şirket işini şansa bırakmak istemiyor.

Aynı şekilde LG firması da 2017’nin son çeyreğinde 100 bin adet katlanabilir telefon üretmeyi planlıyor. Ancak firma yeni telefon üretmektense, Apple ve Huawei gibi firmalar için aparatlar da üretebilir. Her iki şekilde de katlanabilir elektronik cihazlara yakın zamanda sahip olabiliriz.

OKU ►  ASUS ZenFone 4 tanıtım tarihi sonunda açıklandı!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox