Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy On Max’in duyurusunu gerçekleştirdi

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy On Max’i tanıttı

Beklenildiği gibi, Samsung, bugün yeni akıllı telefonunu tanıttı. Galaxy On Max adını verdiği yeni akıllı telefonu, perakendecisi Flipkar tarafından duyuruldu. Geçtiğimiz haftalarda, Galaxy J5 Pro modelinin tanıtımını gerçekleştiren Samsung, bugün duyurusunu yaptığı akıllı telefon ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Akıllı telefonun, göze ilk çarpan özelliği 2015 yılında tanıtımı yapılan Galaxy J7 Max ile olan benzerliği. Ama, bazı teknik özellikleri ile telefon bu benzerlikten sıyrılıyor. Gelin, yeni akıllı telefonun özelliklerine bakalım.

Galaxy On Max, iki adet 13 megapiksellik kamerası ile birlikte geliyor. Akıllı telefon, 5.7 inç’lik FULL HD çözünürlüğünde LCD bir ekrana sahip. Cihaz, Helio P20 yonga setinden gücünü alıyor. Ve, 64 GB dahili depolama alanına sahip olan yeni akıllı telefonun microSD desteği de alıyor. Pil kapasitesine gelecek olursak, 3.300 mAh’lık bir bataryası var. Galaxy On Max’te, ödemelerin ve verilerin daha iyi korunması için ev düğmesine bir parmak izi tarayıcısı yerleştirilmiş.

OKU ►  Nokia 8 akıllı telefon iris tarayıcısı ile piyasaya çıkacak

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy On Max’i tanıttı

Galaxy On Max akıllı telefonun ağırlığı, 178 gramdır ve 156.60 x 78.70 x 8.10 mm boyutlarındadır. Bu özelliklerin yanında son olarak da, akıllı telefon kutusundan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çıkacak. Telefon, 10 Temmuz’da satışa sunulacak ve fiyat etiketi tahmini olarak 261 dolar civarında olacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox