Samsung’un Frame TV serisi 18 Haziran’da piyasaya çıkacak

Samsung’un, kullanılmadığında bir sanat eseri gibi görünen Frame TV serisinin babalar gününde satışa sunulacağı açıklandı.

Çok kullanışlı, yer değiştirilebilir kenarlar mevcut ve isteğe bağlı olarak dikey ya da yatay kullanılabiliyor.

Bu yeni TV serisi Samsung’un daha az televizyona benzetmeye çalıştığı ilk girişimi değil. Bundan önce de mobilyalarınız ile uyum sağlaması için Serif TV serisini tasarlamıştı. Freme TV’ye farklı mimari seçenekleri içeren 100 sanatsal parça eklendi. Frame sahipleri için her biri 20 dolarlık ayrı parçalardan oluşan 300’den fazla ek seçenekler sunulan bir kütüphane de mevcut. Ayrıca bu sanat serisinin bedeli olmamasına rağmen aylık 5 dolar karşılığında kütüphanenin tamamına sahip olabilirler. Söylenene göre sanat modu ayarı kablo kutusu ile aynı miktarda güç kullanıyor.

Samsung’un, kullanılmadığında bir sanat eseri gibi görünen Frame TV serisinin bu Pazar günü satışa sunulacağı açıklandı.

55 inçlik model 1.999 dolar, 65 inçlik model ise 2.799 dolardan satışa sunulacak. Beyaz, bej ve ceviz tonlarını içeren ahşap değiştirilebilir çerçeveler, 55 inç TV için 200 dolar, büyük model için ise 250 dolar fiyatla satılıyor. TV ve çerçeveleri 18 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak.

OKU ►  40 yıl önce uzaydan gelen sinyal uzaylılardan değil bir kuyruklu yıldızdan geldi
OKU ►  Galaxy Note 8, piyasaya çıkmaya hazırlanıyor

Babalar günü için babanıza ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz babalar günü ile aynı gün satışa çıkacak olan Frame TV’leri bir düşünebilirsiniz. Ya da babalar günü için Samsung Gear S3 yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox