Samsung'un yeni ürünü: Notebook 9 Pro

Samsung’un yeni ürünü: Notebook 9 Pro

İster gömlek cebiniz ister sırt çantanızdaki fermuarlı bölmeniz ya da bir kalem kutunuz olsun, kaleminizi koymak için var olan bu yerler, bir cihazın yuvası kadar uygun değildir. Notebook 9 Pro, i7 işlemcisi, yararlı bir S Pen ve 13.3 ve 15 inçlik versiyonlarıyla piyasaya çıkıyor.

Notebook 9 Pro ile gelen S Pen, Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book ile verilenle aynıdır. S Pen’i, belgeleri imzalamak ve Windows 10 dizüstü bilgisayarda not almak için kullanabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, HP, Lenovo ve Dell’de dahil olmak üzere birkaç marka, pek çok dönüştürülebilir yazıcı kalemi destekliyor ancak Samsung cihazları daha kapsamlı ve daha işe yarar araçlar sunuyor.

Samsung'un yeni ürünü: Notebook 9 Pro

Tıpkı ASUS’un bu hafta açıkladığı yeni dizüstü bilgisayarları gibi, Notebook 9 Pro, en son nesil intel Core i7 işlemciye sahip olarak sunuluyor. 13 inçlik versiyonunda 8GB RAM bulunduruyor. 15 inçlik versiyonu 16GB RAM ve AMD Radeon 540 grafik kartı bulunduruyor. Bu da Photoshop veya hafif oyunları kolayca işleyebileceği anlamına geliyor.

Notebook 9 Pro’nun ne zaman kullanıma sunulacağını ve fiyatının ne kadar olacağını henüz bilmiyoruz. Fakat, S Pen’e ve i7 işlemciye sahip olması, fiyatının 1500 doları bulacağını gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here