bir grup 3 boyutlu nesneyi Snapchat

Her açıdan görüntüleme özelliği

Snapchat son zamanlarda anlamsız filtreler yayınlıyordu (bazen de ırkçı). Bugün ise yeni birkaç ‘dünya lensleri’ adını verdiği özelliği yayınladı. Artık küçük bir grup 3 boyutlu nesneyi Snapchat ekranında konumlandırarak gerçek nesnelermiş gibi hareket ettirebileceksiniz.

Bu nesnelere Snapchat’in diğer lenslerine ulaştığınız gibi ulaşabilirsiniz. Kamera görüntüsünden ekrana tıkladığınız zaman önünüzde bulunan şeyler taranacaktır. Konuya yabancı olanlar için belirtmek gerekirse; deneme yapabileceğiniz iki takım 3 boyutlu nesne bulunuyor. İlk emoji benzeri grafikler gökkuşağı, üzgün bulut, kahve kupası ve bu gibi şeylerden oluşuyor. Nesnelerin üzerine tıklayarak basılı tutarsanız sanal sahneniz üzerinde ne kadar uzak ya da yakına yerleştirdiğinize bağlı olarak görüntü üzerinde hareket ettirebilirsiniz.

OKU ►  Snapchat'ten 'Bitmoji widget' güncellemesi geldi

Nesneyi sahnenize yerleştirdiğiniz zaman video çekimine başlayabilir ve yaptığınız çekimin etrafında dolanarak tüm açılardan görüntüleyebilirsiniz. Tıpkı gerçek sevimli bir gökkuşağına bakıyormuşsunuz gibi. 3 boyutlu emojiye ek olarak görüntüye büyük metin baloncukları da ekleyebilirsiniz (başlangıç aşamasında ‘Uh!’, ‘Merhaba’ ve ‘Harika’ gibi ifadeler eklenebilir).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here