Sniper Elite 4 ‘101’ kapsamlı fragmanı

Sniper Elite 4, Şubat 14 lansmanı için yeni ‘101’ fragmanı ile vites yükseltiyor

Yönetmen koltuğunda Karl Fairburne’un oturduğu, Sniper Elite 4, 14 Şubat 2017 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Sniper Elite 4, harekat, savaş, düşmanlar, silahlar ve multi oyuncu gibi 5 bağımsız kısma ayrıldı ve bu süslemelerin her biri, Rebellion firmasının keskin nişancı serilerinde başarıya ulaşmak için nelere ihtiyaç duyulduğunu anlatıyor.

Videoda anlatılan oyunun özelliklerinin, boyutunun ve hikayesinin oldukça ilginç olduğu görülüyor.

Savaş lojistikleri başlı başına bizi en çok oyalayacak özellik gibi gözüküyor. Yüzlerce metre uzaklıktan mükemmel atışı yapmak adına yer çekimini, rüzgarı, hızı ve eylemsizlik seslerini hesaplamak mükemmel bir deneyim olacak gibi.

Gürültülü çevrelerde, susturucusuz yapılan atışları zamanlamak da bir o kadar heyecanlı. Aşağıdaki 6 dakikalık savaş kısmının bir fragmanı olayı güzelce özetliyor.

Gördüğünüz gibi, döneme ait cephaneliğin yanı sıra, Sniper Elite 4 bir sürü düşman ve araç içeriyor ve 1943 İtalya’sında geçen kurgu, mükemmel suikastlar için yüzlerce keskin nişancı yuvası sunuyor.

Rebellion yaptığı açıklamada, “Çevrimiçi operasyonlar ve çok oyuncu modları 6 adet mükemmel, özel tasarlanmış harita içeriyor. Bağımsız ortak operasyon moduna 4 kişi olarak girin ve 12 kişiye kadar çıkan 7 adet rekabetçi modlarda azminizi kanıtlayın” dedi.

Sniper Elite 4, Şubat 14’te piyasaya sürülüyor.

OKU ►  ‘Flappy Bird’ün yapımcısı yeni bir sinir bozucu oyunla dönüyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox