Sniper: Ghost Warrior 3 PC ön siparişi oldukça avantajlı

Sniper: Ghost Warrior 3, ön sipariş vermek isteyenlere bütün özelliklere ulaşma imkanı sağlıyor

Çoğu zaman oyunları ön sipariş ile almak pek mantıklı olmayabiliyor ve birçok oyuncu, oyunun iyi olduğunu görmeden almanın getirebileceği dezavantajlardan çekindiğini belirtiyor. Ancak Sniper: Ghost Warrior 3 için durum biraz daha farklı.

Sniper: Ghost Warrior 3, ön sipariş vermek isteyenlere, hiçbir ek ücret olmadan bütün özelliklere ulaşma imkanı sağlıyor.

Oyunun standart ücreti 39.99$ ve 49.99$ olması, 2 adet tek oyunculu DLC alacağınız anlamına geliyor. The Escape of Lydia ve The Sabotage çok oyuncu kartları ise, size özel arazi aracı ve iki adet özel silah veriyor.

Yani ön sipariş vermek istediğinizi düşünürseniz, 30$ gibi fazladan bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksanız.

CI Oyunlarının CEO’su Marek Tyminski: “Topluluğumuza uzun vadeli yatırımlar yaptık ve bu sezon paketinin onlar için çok şey ifade ettiğine inanıyoruz. Paketin içeriğinde çok çeşitlilik var, 2017 içerisinde destek sağlamakta ve ek içerik eklemekte kararlıyız” dedi.

OKU ►  Dünya çapında efsane haline gelmiş ilk 5 oyun

Tyminski aynı zamanda, “Bu sürümün büyük bir kısmı The Sabotage dediğimiz tek oyuncu modu olacak. Oyuncuların, bölücülerin hikayesinini takip etmelerinden ve her şeyi çatışmanın dışından, siyah ve beyaz bölgeden çok gri bölgede tecrübe etmesinden dolayı oldukça gururluyuz” dedi.

OKU ►  Mass Effect: Andromeda’nın minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Sniper: Ghost Warrior 3, 4 Nisan’da çıkıyor, açık beta sürümü ise bu hafta çıkacak.

İşte size oyunun geçtiğimiz hafta yayınlanan taktik odaklı fragmanı.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox