Sony’nin projektörü: Xperia Touch, Avrupa’da artık satışta!

Sony Xperia Touch, Avrupa’da satışa çıktı!

Evet, uzun süredir konuşulan, Sony’nin düz yüzeyleri 23 inçlik dev bir Android platformuna çeviren projektörü Xperia Touch, Avrupa’da satışa sunuluyor. Sony, bu projektörünü ilk tanıttığı zamanlarda, herkes tarafından çok ilgi görmüş ve dikkatleri üzerine toplamıştı. Japon teknoloji devinin yeni oyuncağı olan bu projektör, düz ve pürüzsüz alanları 21 inçlik dev bir Android platformuna dönüştürebiliyordu. İlk olarak Amerika ve Japonya’da satışa sunulan Xperia Touch, artık Avrupada da satışa sunulmaya başladı.

Sony tarafından yapılan açıklamada, düz yüzeyleri 23 inçlik dev bir Android platformuna çeviren projektör, Xperia Touch’ın, öncelikli olarak, Fransa, İngiltere, Norveç, İspanya, Danimarka, Finlandiya ve İsveç’te satışa sunulacağı belirtildi. Cihazın, ilerleyen günlerde de, diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulacağı da söylendi.

Sony Xperia Touch, Avrupa’da satışa çıktı!

Projektörün, Avrupa’daki fiyat etiketi, yaklaşık 1499 Euro olarak belirlendi. Fiyat açısından oldukça pahalı bir cihaz. Avrupa’da bu fiyata satışa sunulan cihazın, ülkemizde de yaklaşık 7000 ila 8000 arasında bir fiyat etiketinin olması bekleniyor. Bu cihaz sayesinde, birçok Android oyunu, sevdiklerinizle eğlenceli bir şekilde multiplayer olarak oynama şansını yakalıyorsunuz. Çok eğlenceli bir cihaz olduğu kesin ama sizce bu fiyata değer mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşmanız önemli.

OKU ►  ZTE Nubia Z17 akıllı telefonun tanıtımı yapıldı
OKU ►  İkinci iOS 10.3.3 beta güncellemesi yayınlandı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox