Spider-Man serisinin unutulmaz kötü karakteri ‘Venom’ 2018’de sinemalarda

Spider-Man’in en belalı kötü karakteri Venom’u hatırlarsınız. Peter Parker’ın başına bela olmuş uzaydan gelen bu simbiyotu, bağımsız filmiyle yakında sinemalarda göreceğiz. Sony, filmin gelecek sene 5 Ekim’de vizyona gireceğini duyurdu. Karakteri kimin canlandıracağı henüz belli değil. Senaryoyu  Scott Rosenberg (Jumanji senaristlerinden) ve Jeff Pinkner’ın (Stephen King’in The Dark Tower romanını uyarlayan) yazacağı bildiriliyor.

Ekim 2018’de çıkması beklenen Venom’la bu senenin Temmuz ayında gösterime girecek Spider-Man Homecoming yaklaşık bir sene arayla vizyona girecek. 2002’den bu yana farklı yapımlarla seyrettiğimiz Spider-Man serisi, Homecoming filmiyle birlikte üçüncü defa yeniden başlatılmış olacak. Spider-Man karakterini bu filmde genç aktör Tom Holland canlandıracak. Normalde Sony’nin elinde bulunan Spider-Man karakteri, geçtiğimiz sene Marvel Studios ile anlaşılarak Avengers İç Savaş filminde yer almıştı, Homecoming filminde de aynı durum söz konusu olacak.

OKU ►  MARVEL Avengers: Infinity War setinden epik bir teaser yayınladı

Aslında Venom’u ilk serideki Spiderman 3 filmiyle daha önce beyaz perdede seyretmiştik. 2007’de çıkan serinin üçüncü filminde, Venom karakterini Topher Grace canlandırmıştı. Sony, Andrew Garfield’ın canlandırdığı Amazing Spiderman serisiyle devam ederken de, üçüncü film olarak Marvel’ın süper kötü karakterleri Sinister Six’i konu alan bağımsız bir film yapma planlarını duyurmuştu. Ancak Amazing Spiderman 2’nin gişelerdeki başarısızlığıyla birlikte planlarını değiştirmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here