Stellaris yeni moduyla Star Trek evrenine kapılarını açtı

Date:

Henüz alpha aşamasında olan New Horison eklentisinin içeriği çok geniş

G-Man’in New Horizons Star Trek modu ilk kez duyurulduğu zaman, Stellaris’in baştan aşağıya değiştireceği ifade edilmişti. Yeni mod bunu yapmayı başarmış.

New Horizons Star Trek moduyla oyun tamamen Star Trek evreninde geçen bir hikâyeye sahip olmuştu. Yeni modla oyuna tam 38 farklı ırk eklenmişti. Bununla birlikte yeni gelen beş farklı birlikle birlikte yeni gemiler ve bu birliklerin teknolojileri de oyuna eklenmişti.

Oyuna yeni gelen güncellemeyle şuanda alpha 0.9 sürümünde yükseldi ve toplam ırk sayısı 50’ye çıktı. Bununla birlikte oyuna tonla yeni silah ve uzay gemisi de geldi.

Oyun modu Beta 0.1 sürümüne hazırlanırken bir de yeni oyun mekaniği eklemiş. Yeni özellikle gemilerinize kendinize özel dokunuşlar yapabileceksiniz. Yeni mekanik sadece bununla kalmamış, oyunda ayrıca uzay limanlarını ve imparatorluğunuzu istediğiniz şekilde yönetebileceksiniz ve oyun içi politika ağacını belirleyebileceksiniz. Oyundaki kara savaşları da geliştirilmiş.

“Daha çok casusluk! Federasyon güçlenlenirken, gizli örgüt Romulan Tal Shiar yıkılması için gizlilik içerisinde sabotaj düzenlemeye devam ediyor. Bunun için oyuna yeni bir oyun mekaniği eklendi. Bu sayede Romulans düşmanlarına uzaktan casusluk yaparak hasar verebilecek. Onların donanmasını yok edebilecek misin? Yoksa alt yapılarına mı saldıracaksın? Tabi ki Tal Shiar bu galaksideki tek örgüt değil. Obsidian Order o sivri kulaklılara bu işin nasıl yapılacağını öğretecek.”

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...