Coded Coutere ile Android gündelik hayatınız ve aktivitelerinize göre kıyafet yapacak

Coded Coutere ile Android gündelik hayatınız ve aktivitelerinize göre kıyafet yapacak

Birçok moda akımı aslında kişisel olmaktan çok uzak. Ancak giydiğiniz kıyafeti siz tasarlarsanız bu durum değişir. Ama birçok kişi bir dikiş makinesi çıkartıp nakış öğrenecek değil. Ama belki de bunun için sadece bir cep telefonunuz olması yeterli olabilir.

Google ile H&M’in Ivyrevel markası güçlerini birleştirerek Coded Couture isimli uygulamayı geliştirdi. Bu uygulama Android’in pasif hissetme özelliğini (the Awareness API) kullanarak sizin gündelik aktivitelerinize göre en ideal kıyafeti tasarlayacak.

Uygulamaya izin verdiğiniz taktirde sizin için iş, gala ve partiler için gittiğiniz mekanlara, formunuza göre en çok işinize yarayacak kıyafeti tasarlayabilecek. Bunun için tek yapmanız gereken şey telefonunuzu yakınızda tutmak.

Şunuda belirtelim bu sadece deneysel bir çalışma değil. “The Coded Couture” uygulaması şuanda alpha test aşamasında. Eğer isterseniz bu test aşamasına sizde katılabilirsiniz. Şuanda bu kıyafetlerin ortalama ne kadar tutacağına dair bir bilgi verilmedi. Ama sadece size özel bir elbise için birazcık fazla ödemeye değebilir.

OKU ►  Snapchat’le çevrenize animasyon ekleyebileceksiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here