Stephen King’in uyarlanan yeni filmi The Dark Tower vizyon tarihi

Stephen King hayranları şimdi “Mavi Cennet” filminin ardından The Dark Tower’a hazır. Stephen King’in yeni filmi The Dark Tower (Kara Kule)! Stephen King’in uyarlanan yeni filmi The Dark Tower vizyon tarihi belli oldu. 4 Ağustos’ta izleyicisiyle buluşacak olan film, yayınlanan fragmanı ile izleyicilerini aksiyon ve mistisizme doyuracak. Heyecanlı geri sayım başlasın.

Stephen King’in en klasikleşmiş romanları arasında olan seride Roland Deschain’ın gizem dolu Kara Kule’yi arayışını ele alıyor. Batı kültürünün hakim olduğu bir dünyada adı geçen Algul Siento kasabasında dünyayı kurtarmak için savaşan silahşörler bulunuyor. Bu silahşörler, dünyayı kurtarmak için kara kuleden medet umuyorlar. Ancak karşılarında en az kendileri kadar güçlü düşmanları var.Kara kule

Stephen King’in “The Dark Tower” isimli eserinin sinema uyarlaması olan filmin yapımcılığını Brian Grazer yapıyor. Senaristi Akiva Goldsman iken, yönetmen ise Ron Howard. Filmde The Dark Tower, Algul Siento adındaki kartpostal görünümündeki mükemmel ve küçük bir kasabadır. Black In Man’in psişik kölelerinin tüm alan ve zamanı bağlayan bu mistik yapıya saldırmasına yardımcı olmak için yorulmadan çalışır.

OKU ►  Star Wars: Battlefront II’nin açık betası 6 Ekim’de başlıyor

En yeni trailer’ın açılış kısmında, bulutlu bir manzara altında bir mesa üstünde normal bir resim çizen bu küçük vahayı görüyoruz. Yaşadığımız dünyanın içerisinde kıyamet sıyrıldı gitti. Yaşanan her çöküş, gerçekler arasındaki engelleri zayıflatan The Dark Tower’ı zayıflatıyor.Kara kule

Silah satıcılarının sonuncusu olan İdris Elba Roland, atalarının nesiller boyu yaptığı gibi orayı korumaya çalışıyor. Matthew McConaughey’nin Man in Black adlı adamı intikam almak için dışarı çıkıyor. Ve savaşmak için yemin ediyor. Kara kule dünyevi olduğu için, sadece mistik bir güç onu kırmaya yardımcı olabilir ve kule psikolojik güçlerin buraya girdiği yer olarak tasvir ediliyor. 

OKU ►  AMD, Aralık'ta yeni bir işlemci savaşı başlatacak

The Dark Tower’ın yeni trailer’ı, film 4 Ağustos’ta vizyona girene kadar, izleyiciyi meraklandırmaya ve aksiyona doyuracağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here