The Sims 4, Xbox One ve PlayStation 4’e geliyor!

The Sims 4, artık oyun konsollarında yer alacak

Efsanevi oyun The Sims 4 artık Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında olacak. 2000 yılında hayatımıza giren The Sims oyunu hakkında bu zamana kadar pek çok şey söylendi. Genelde, bu oyun için “kız oyunudur” denildi. Ancak, oyunu oynayan erkek sayısı ise oldukça fazla. Kimse inkar etmesin. Oyun için bazı zaman ise, sıkıcı ve herkesin sadist bir şekilde düşündüğü her şeyi gerçekleştirdiği oyun denildi. Bütün bu lafların arkasında tek gerçek var ki, o da, The Sims’in her zaman en çok satanlar listesinde olması. Hatta, oyunun ek paketlerinin bile yok sattığı bir gerçek de mevcut.

EA’nın popüler yaşam simülasyonu oyunu The Sims 4, PC’ye çıkışından tam üç yıl sonra, yeni bir karar ile, Xbox One ve PlayStation 4’e çıkıyor. Böyle birşeyin olması aslında bekleniyordu. Çünkü, The Sims 3, PC’de piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra bir dizi konsolda da piyasaya sürülmüştü. The Sims 4’den de böyle bir hamlenin gelmesi bekleniyordu. The Sims serisini bilmeyen yoktur. Kadın ya da erkek diye ayırt etmek istemiyorum. Çünkü, haberin başında da belirttiğim gibi, The Sims serisinden bir oyunu oynayan erkek oyuncuların sayısı da oldukça yüksek.

The Sims 4, artık oyun konsollarında yer alacak

OKU ►  Samsung’un kapaklı telefonu W2018’in yeni detayları ortaya çıktı

Gelelim, The Sims 4’e. Oyunda önceki serilerdeki birçok eksik giderildi. Karakter yaratım ekranının gelişmesi ve daha ayrıntılı olması geliştirilen ayrıntılar arasında yerini aldı. Bunun yanı sıra, Sim’lerin duygularına daha çok önem verilmesi ve en önemli şey, oyunda yapay zekanın geliştirilmesi, The Sims 4’ü daha kaliteli bir oyun haline getirdi. The Sims 4, The Sims 3’ün bazı eksiklerini giderdi diyebiliriz. Oyunda bazı kısımların çıkarılması ise, oyuncuları üzmüştü. Bunlardan biri, The Sims 4’te artık havuzun olmamasıydı. Bir diğeri ise, doğan bebeklerin emekleme döneminin olmamasıydı.

EA, yakın zaman içerisinde, The Sims 4 oyununun konsol çıkışı ile ilgili resmi duyuruyu yapacaktır. Bu konuda bazı ayrıntılar da elde edebiliriz belki. The Sims 4’ün çıkış tarihi ise şuan için 17 Kasım 2017’yi işaret ediyor. Yeni bilgiler elde eder etmez sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox