TrackR kayıp eşyalarınızın yerini tespit ediyor

Date:

En küçük evlerde bile en çok ihtiyaç duyduğunuz anda değerli eşyalarınız bir şekilde gözönünden kaybolurlar. TrackR bir fuarda, dağınık insanların randevularına daha erken gelmelerini sağlayacak yeni bir dizi eşya bulucu künyelerin tanıtımını yaptı. TrackR pixel firmanın yeni anahtarlık tipi cihazı. TrackR pixel ile kayıp eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz.  Bu cihazla evinizin içinde ya da dışındaki herhangi bir eşyayı arayabilirsiniz. Firma, alüminyumdan plastiğe geçiş yaparak pixel’in halefi olan üründen daha ucuza mal olmasını sağladı. Buna ek olarak üzerinde bulunan LED ışık, cihazı karanlıkta bulmanıza yardımcı oluyor.

Nasıl çalışıyor

Kayıp eşyalarınızın yeri ile ilgili olarak belirsiz bildirimler sağlamak yerine TrackR son ürününün nokta tespiti yapacak şekilde konum bildirimi yaptığını belirtiyor. Zira yeni künyeler atlasla birlikte çalışıyor. Firmanın bulut tabanlı platformunu kullanan WiFi priz serisi üzerinden evinizin haritalandırılması yapılabiliyor. Kullanıcılar atlas ile TrackR uygulaması üzerinde kat planı oluşturabiliyorlar. Böylece uygulama üzerinde etiketlendirilen herhangi bir eşya odaya giriş ya da çıkış yaptığında cihaz bilgilendirme yapıyor.

Amazon Alexa ile uyumluluğu nedeniyle TrackR kullanıcıları TrackR pixel kayıtları üzerinden adımlarını yeniden takip ederek kayıp eşyalarını konumlandırabiliyorlar. Diğer bir iyi haber ise TrackR haricinde üretilmiş konumlandırma ürünlerinin atlas ile uyumlu olarak çalışabiliyor olmaları. Böylece başka marka Bluetooth takip cihazları satın almışsanız, yalnızca atlas prizlerini satın alarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hem TrackR atlas, hem de pixel ön sipariş ile satın alınabilirler. İlk gönderim 15 Mart tarihi itibariyle yapılacak ve fiyat olarak da TrackR atlas için 39.99$, pixel inç’se 24.99$ talep ediliyor.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...