TrackR kayıp eşyalarınızın yerini tespit ediyor

En küçük evlerde bile en çok ihtiyaç duyduğunuz anda değerli eşyalarınız bir şekilde gözönünden kaybolurlar. TrackR bir fuarda, dağınık insanların randevularına daha erken gelmelerini sağlayacak yeni bir dizi eşya bulucu künyelerin tanıtımını yaptı. TrackR pixel firmanın yeni anahtarlık tipi cihazı. TrackR pixel ile kayıp eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz.  Bu cihazla evinizin içinde ya da dışındaki herhangi bir eşyayı arayabilirsiniz. Firma, alüminyumdan plastiğe geçiş yaparak pixel’in halefi olan üründen daha ucuza mal olmasını sağladı. Buna ek olarak üzerinde bulunan LED ışık, cihazı karanlıkta bulmanıza yardımcı oluyor.

Nasıl çalışıyor

Kayıp eşyalarınızın yeri ile ilgili olarak belirsiz bildirimler sağlamak yerine TrackR son ürününün nokta tespiti yapacak şekilde konum bildirimi yaptığını belirtiyor. Zira yeni künyeler atlasla birlikte çalışıyor. Firmanın bulut tabanlı platformunu kullanan WiFi priz serisi üzerinden evinizin haritalandırılması yapılabiliyor. Kullanıcılar atlas ile TrackR uygulaması üzerinde kat planı oluşturabiliyorlar. Böylece uygulama üzerinde etiketlendirilen herhangi bir eşya odaya giriş ya da çıkış yaptığında cihaz bilgilendirme yapıyor.

OKU ►  Holografi dünyasına yolculuk

Amazon Alexa ile uyumluluğu nedeniyle TrackR kullanıcıları TrackR pixel kayıtları üzerinden adımlarını yeniden takip ederek kayıp eşyalarını konumlandırabiliyorlar. Diğer bir iyi haber ise TrackR haricinde üretilmiş konumlandırma ürünlerinin atlas ile uyumlu olarak çalışabiliyor olmaları. Böylece başka marka Bluetooth takip cihazları satın almışsanız, yalnızca atlas prizlerini satın alarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hem TrackR atlas, hem de pixel ön sipariş ile satın alınabilirler. İlk gönderim 15 Mart tarihi itibariyle yapılacak ve fiyat olarak da TrackR atlas için 39.99$, pixel inç’se 24.99$ talep ediliyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox