Türk Yapımı Mobil Oyun : Mission Helicopter

Mission Helicopter Android mobil oyunu ile insanları kurtarın!

Google Play Store, Android uygulamalar için geniş bir mecra. Birbirini taklit eden milyonlarca oyunun yer aldığı bu platformda kafanıza göre oyun bulmak neredeyse imkansız. Ancak bazı oyunlar var ki sizi telefonun başına kitleyip dakikalarca oyun oynamanızı sağlayabiliyor. Buna örnek olarak flappy bird ve aa gibi oyunlar söylenebilir. Şimdi ise sizin için yeni bir Android oyunu var.

Mission Helikopter adlı Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir beceri oyunudur. Oyunda bir kurtarma helikopterini kontrol ederek insanları kurtarmaya ve aynı zamanda da düşman uçaklarından kaçmaya çalışıyorsunuz. Gayet zevkli ve eğlenceli olan bu oyunu denemenizi öneririz.

Eğlenceli zaman geçirme imkanı sunan oyunda aradığınızı bulabiliyor ve boş zamanlarınızı değerlendirebiliyorsunuz.

Nasıl Oynanır?

Mission Helicopter’i oynamak son derece basit. 2 farklı kontrol tipiyle karşımıza çıkan oyunda dilerseniz sensörler yardımıyla helikopteri kontrol ediyor, dilerseniz de klasik butonlarla kontol edebiliyorsunuz. İnsanların üzerine geldiğinizde ise halatı sarkıtmak için ekranın orta kısmında yer alan butonlara dokunmanız gerekiyor.

OKU ►  The Elder Scrolls: Legends iPad’lere çıktı
OKU ►  Bandai Namco’dan yeni teaser; ‘Bloodborne 2’ mi geliyor?

Nasıl İndiririm?

Oyunu indirmek için dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, dilerseniz de Google Play’de arama kutucuğuna “Dough Gameart” yazabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MUG.missionhelicopter

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox