Twitter, 239 yeni emoji ekliyor – ama bunları henüz herkes göremiyor

Twitter iki yeni özelliği kullanıma sundu

Twitter’da direkt mesajlarda hızlı yanıtlar ve hoş geldiniz mesajları dönemi başlıyor. Twitter, daha iyi bir iletişim için iki yeni özellik duyurdu. Daha etkili bir kullanıcı deneyimi sunma amacı ile hazırlanan hızlı yanıt ve hoş geldiniz mesajı özellikleri, bireysel kullanıcıların Twitter’daki işletmelerle etkileşime geçmelerini kolaylaştırıyor.

Twitter, daha iyi bir iletişim için iki yeni özellik duyurdu

Twitter, daha iyi bir iletişim için iki yeni özellik duyurdu

Hoş geldiniz mesajları sayesinde artık işletmeler DM sohbetleri başlatabilecek. Böylece kullanıcıların ilk mesajı atmasını beklemeden onlara karşılama mesajı gönderebilecekler.
Hızlı yanıtlar ise seçenek listesinden ayıklayarak DM’e verilecek en iyi ve en uygun olabilecek cevapları Twitter’daki işletmelere sunuyor.

Hızlı yanıtlar ile hoş geldiniz mesajları birlikte kullanıldığında, hem bekleme sürelerini kısaltıyor hem de bireysel kullanıcılarla doğru bir şekilde iletişime geçebiliyorlar.
Örneğin, bir işletme temsilcisinin Twitter kullanıcılarından gelen mesajları görmesini beklemeksizin problemlerin çözümü konusunda müşterilere daha kolay bilgi verilmesini sağlıyor, daha hızlı çözümler getiriyor.
Twitter tarafından sağlanan yeni özellikler bugünden itibaren kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here