Ubisoft For Honor açık beta sürümü şimdi Xbox One, PS4 ve PC’lerde

Oyunu keşfetmemiz için fırsat

Çıkışı şiddetle beklenen fantezi title oyunu For Honor bağlılarındansanız, dünya çapında canlı olarak oynanabilecek resmi açık beta versiyonuna bir göz atın deriz. Full versiyonunun çıkış tarihi 14 Şubat olarak belirlenen For Honor’ın açık beta versiyonu 9-12 şubat arasında Microsoft Xbox One, PS 4 ve PC oyun platformları için kullanılabilir olacak.

For Honor’ın açık-beta versiyonunun USP’si oyunculara, oyun içi
9 kahramanla birlikte, 6 adet yeni haritayı denemeleri için imkan veriyor.

Aynı zamanda şunu da hatırlatalım ki Ubisoft, oldukça yakın bir zamanda For Honor’ın kapalı-beta versiyonunu 26 Ocak – 29 Ocak arasında kullanıma sunmuştu.

For Honor Kapalı Beta sürümü ile birlikte Ubisoft aynı zamanda bazı soruların cevaplanmasına yardımcı olan kısıtlandırılmış-süreli bir etkinliği (War of the Factions) de başlatmıştı. Güçlü Vikingler, ölümcül Samurailer ve katı Şövalyeler ne zaman savaş alanında karşılaşacak ve hakimiyeti kim kazanacaktı ?

OKU ►  Efsane oyun: “Hitman” ücretsiz oldu!

War of the Factions kapalı-beta etkinliği

War of the Factions, kapalı-beta etkinliği sürecinde, her oyuncunun oynadığı platformlardaki çok-oyunculu oyun aktivitelerini izlemiş ve Faction için oynayan oyuncuları ödüllendirmiş, kazanan tarafı ek ödüllerle onurlandırmıştı. Bu ödüller oyunun full versiyonuna da taşınmışlar ve yalnızca Kapalı-Beta katılımcılarının kullanımına sunulmuşlardı.

OKU ►  Call of Duty serisi 2. Dünya Savaşına dönüyor

Konuya vakıf olmayanlar için; For Honor (Ubisoft yapımı)’ın çekici bir oyun-içi kampanya  ve heyecan verici çok-oyuncu modu sunduğunu belirtmekte fayda var. Oyuncular üç büyük Factions savaşçılarını temsil ediyorlar : Şövalyeler, Samurailer ve Vikingler. Ve her biri şiddetli savaş meydanlarında ölümüne savaşım vermektedirler.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox