Ubisoft For Honor açık beta sürümü şimdi Xbox One, PS4 ve PC’lerde

Date:

Oyunu keşfetmemiz için fırsat

Çıkışı şiddetle beklenen fantezi title oyunu For Honor bağlılarındansanız, dünya çapında canlı olarak oynanabilecek resmi açık beta versiyonuna bir göz atın deriz. Full versiyonunun çıkış tarihi 14 Şubat olarak belirlenen For Honor’ın açık beta versiyonu 9-12 şubat arasında Microsoft Xbox One, PS 4 ve PC oyun platformları için kullanılabilir olacak.

For Honor’ın açık-beta versiyonunun USP’si oyunculara, oyun içi
9 kahramanla birlikte, 6 adet yeni haritayı denemeleri için imkan veriyor.

Aynı zamanda şunu da hatırlatalım ki Ubisoft, oldukça yakın bir zamanda For Honor’ın kapalı-beta versiyonunu 26 Ocak – 29 Ocak arasında kullanıma sunmuştu.

For Honor Kapalı Beta sürümü ile birlikte Ubisoft aynı zamanda bazı soruların cevaplanmasına yardımcı olan kısıtlandırılmış-süreli bir etkinliği (War of the Factions) de başlatmıştı. Güçlü Vikingler, ölümcül Samurailer ve katı Şövalyeler ne zaman savaş alanında karşılaşacak ve hakimiyeti kim kazanacaktı ?

War of the Factions kapalı-beta etkinliği

War of the Factions, kapalı-beta etkinliği sürecinde, her oyuncunun oynadığı platformlardaki çok-oyunculu oyun aktivitelerini izlemiş ve Faction için oynayan oyuncuları ödüllendirmiş, kazanan tarafı ek ödüllerle onurlandırmıştı. Bu ödüller oyunun full versiyonuna da taşınmışlar ve yalnızca Kapalı-Beta katılımcılarının kullanımına sunulmuşlardı.

Konuya vakıf olmayanlar için; For Honor (Ubisoft yapımı)’ın çekici bir oyun-içi kampanya  ve heyecan verici çok-oyuncu modu sunduğunu belirtmekte fayda var. Oyuncular üç büyük Factions savaşçılarını temsil ediyorlar : Şövalyeler, Samurailer ve Vikingler. Ve her biri şiddetli savaş meydanlarında ölümüne savaşım vermektedirler.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...