WhatsApp’tan IOS’un fotoğraf ve video albümlerine filtre özelliği

iOs’ta Whatsapp cevaplama kısayolları

Hızlı mesajlaşma söz konusu olduğunda Whatsapp’ın eline su dökecek bir uygulama henüz yok. Ancak kamera konusunda kabul etmeliyiz ki Facebook Messenger ve anlık Skype’nin gerisinde kalarak bir risk alıyor. Facebook’a ait olan Whatsapp, görsellerini diğer platformlardaki rakiplerine yaklaştıracakyeni bir fotoğraf özelliği getirdi. Bu fotoğraf özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Whatsapp yeniğin odağını fotoğrafa doğru çekiyor. iOs’ta Whatsapp cevaplama kısayolları

WhatsApp'tan IOS'un fotoğraf ve video albümlerine filtre özelliği  Ekstra olarak cevaplama kısayolları Hızlı mesajlaşma söz konusu olduğunda Whatsapp'ın eline su dökecek bir uygulama henüz yok. Ancak kamera konusunda kabul etmeliyiz ki Facebook Messenger ve anlık Skype'nin gerisinde kalarak bir risk alıyor. Facebook'a ait olan Whatsapp, görsellerini diğer platformlardaki rakiplerine yaklaştıracakyeni bir fotoğraf özelliği getirdi. Bu fotoğraf özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Whatsapp yeniğin odağını fotoğrafa doğru çekiyor. İlk olarak söylemek gerekiyor ki milyarın üzerinde kullanıcı renkli filtreleri kullanıyor. Şimdi Whatsapp kullanıcıları artık bir filtre ile fotoğraf, video ya da GIF'lerini düzenleyebilirler. Şimdilik Whatsapp'ta pop, siyah beyaz, cool, chrome ve film olmak üzere beş adet fitre bulunmakta.Bir filtre eklemek için istediğiniz bir görüntüyü veya video klibi yukarı doğru hızlıca kaydırıp, fitre seçiminizi yapmanız yeterli.   Şimdi sırada albümler var. Albümlerin herhangi birinden dört veya daha fazla fotoğraf ,video aldığınızda, resimler otomatik olarak kaydırılabilir bir albüme eklenecektir. Size bu şekilde bir fotoğraf treni oluşturulmuş oluyor. Bunun yanında iOS ayrıca size cevaplama kısayollarını da getiriyor. Bu özellikle akıllı telefonunuza gelen iletiye cevap vermek için yalnızca hızlı bir şekilde sağa kaydırmanız yeterli.  Eğer bir iş ya da grup görüşmesindeyseniz ve hem katılımcılara hem de telefonunuza gelen iletilere cevap vermeniz mümkün. Tğm toplantı bitip mesajlarınıza geri döndüğünüzde karışıklık içinde kaybolmaktansa ,doğrudan mesajlarınıza kısayollarla cevap verebilirsiniz. Whatsapp şimdilik bu yeni uygulamaların yalnızca iOs'ta sağlandığını ancak Android için Google platformuna getirmesi gerektiğini ifade etti. Görünen o ki Android kullanıcıları bir süre bekleyebilir.

İlk olarak söylemek gerekiyor ki milyarın üzerinde kullanıcı renkli filtreleri kullanıyor. Şimdi Whatsapp kullanıcıları artık bir filtre ile fotoğraf, video ya da GIF’lerini düzenleyebilirler. Şimdilik Whatsapp’ta pop, siyah beyaz, cool, chrome ve film olmak üzere beş adet fitre bulunmakta.Bir filtre eklemek için istediğiniz bir görüntüyü veya video klibi yukarı doğru hızlıca kaydırıp, fitre seçiminizi yapmanız yeterli.Flickr'da fotoğraf araması
Şimdi sırada albümler var. Albümlerin herhangi birinden dört veya daha fazla fotoğraf ,video aldığınızda, resimler otomatik olarak kaydırılabilir bir albüme eklenecektir. Size bu şekilde bir fotoğraf treni oluşturulmuş oluyor. Bunun yanında iOS ayrıca size cevaplama kısayollarını da getiriyor. Bu özellikle akıllı telefonunuza gelen iletiye cevap vermek için yalnızca hızlı bir şekilde sağa kaydırmanız yeterli.

OKU ►  Barbie’nin hologram versiyonu geliyor
OKU ►  WhatsApp mesajlarındaki siber saldırı tehlikesi.

Eğer bir iş ya da grup görüşmesindeyseniz, hem katılımcılara hem de telefonunuza gelen iletilere cevap vermeniz mümkün. Tüm toplantı bitip mesajlarınıza geri döndüğünüzde karışıklık içinde kaybolmaktansa ,doğrudan mesajlarınıza kısayollarla cevap verebilirsiniz.

Whatsapp şimdilik bu yeni uygulamaların yalnızca iOs’ta sağlandığını ancak Android için Google platformuna getirmesi gerektiğini ifade etti. Görünen o ki Android kullanıcıları bir süre bekleyebilir.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox