“Wonder Woman” filmine, Lübnan’dan sonra bir yasak daha geldi

Lübnan’da yasaklanan “Wonder Woman” filmi, Ürdün’de de yasaklanıyor

“Wonder Woman” filmi, etkileyici bir giriş yapmıştı. Fakat, geçtiğimiz günlerde film, Lübnan’da yasaklandı. Ve, bu yasakların ardı arkası kesilmiyor. Filme bir yasak daha gelmek üzere. Film, Ürdün’de yasaklanmak üzere değerlendirilmeye alındı.

Lübnan’da yasaklanan “Wonder Woman” filmi, Ürdün’de de yasaklanıyor

İsrail’in Ynet adlı haber sitesinde, bu koyulan yasağın gerekçesi olarak, filmin başrol oyuncusu Gal Gadot’un İsrail ordusunda askerlik yapmış olması ve Hamas karşıtı tweet’leri gerekçe gösterildi. Gadot, 2014 yılında sosyal medya hesabından Gazze savaşı sırasında, İsrail askerlerini destekleyen mesaj yayınlamıştı. Wonder Woman filminin, Ürdün İletişim Komisyonu tarafından değerlendirildiği, ülkenin standartlarına ve yasalarına aykırı bulunduğu takdirde yasaklanabileceği söyleniliyor.

Lübnan’da yasaklanan “Wonder Woman” filmi, Ürdün’de de yasaklanıyor

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

1 Comment

  1. Robot değildim ama bunca doğrulama resminden sonra robot olsaydım bari de, çektiğim eziyete değseydi dedim.

    Şeklindeki giriş bölümünden sonra gelelim yoruma: zaten bu tip mistik karakterler genel itibariyle siyonist zihniyetin ürünleri olurlar. Bir yandan semitik kültür öğretisini zihinlere kazırken, diğer yandan sağlıklı düşünce biçimini insan üstü güçlere sahip hayali karakterlerle tahrip etme yoluna giderler. İşin kötü tarafı, film endüstrisine hakim olan siyonist sermayenin bu bilinçli tahribatı, nesiller boyunca devam edecek. Lübnan’ı takdir ediyor, zaten bir Amerikan sömürgesi olan Ürdün’ün boşa çaba sarf etmemesini temenni ediyorum.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox