Xiaomi Mix Mi 2 için yeni detaylar ve görüntüler gelmeye başladı

Xiaomi Mix Mi 2 bu yılın içerisinde tanıtılacak

Xiaomi’nin efsane telefonu Mi Mix, 2016 yılında piyasaya çıkan en donanımlı akıllı telefonlardan biriydi. Cihazın selefi Mi Mix 2’nin de bu yıl tanıtılması bekleniyor ve telefon hakkında sızıntı bilgiler ve görüntüler gelmeye başladı.

Xiaomi Mix Mi 2 bu yılın içerisinde tanıtılacak

Cihazın ön ve alt kısmını gösteren yeni görüntüler, kavisli bir ekranı ortaya koyuyor. Minimum üst çerçeve, cihazın kulaklığını, ön yüz kamerasını ve muhtemelen bir ışık sensörünü içeriyor. Görüntüler aynı zamanda, akıllı telefonun sağ tarafında yer alan bir güç düğmesi ve ses tuşlarını gösteriyor. Alt kısmında olduğu gibi cihazın USB Type-C bağlantı noktası, hoparlörü ve mikrofonu bulunuyor.

Xiaomi Mix Mi 2 bu yılın içerisinde tanıtılacak

Nihai ürünün, özellikle Mi Mix’te bulunmayan ve Mi Mİx 2 ile aynı olması beklenen ekranın üst çerçevesinin farklı olması bekleniyor. Tasarım konusunda ise yeni modellerin yine çerçevesiz seriler olacağı ve ekran sisteminde de bir değişiklik yapılabileceği de belirtiliyor. Mi Mix 2’nin nihai tasarımı ve özelliklerini öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor. Mi Mix 2’nin bu yılın dördüncü çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

OKU ►  Bethesda, Wolfenstein 2: The New Colossus’u duyurdu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox