Yahoo Mail uygulaması artık iOS ve Android’de diğer e-posta adresleri için de çalışacak

Yahoo’dan güven tazeleme girişimi

Yahoo yapmış olduğu duyuruda, Yahoo Mail uygulamasının iOS ve Android cihazlarda Yahoo e-posta adresi olmadan Google Gmail, Microsoft Outlook ya da AOL e-postalarda kullanılabileceğini bildirdi.

Yahoo Mail’in iOS üzerindeki 4.15 ve Android üzerindeki 5.15 versiyonları, Alto ve EasilyDo’nun Email servisleri gibi kendisini rakiplerine açarak temel üçüncü parti e-posta istemcine dönüştü. Yahoo Mail uygulamasının daha önceki versiyonlarında kullanıcıların e-postalarına diğer istemcilerden de bakabilmelerine olanak sağlanıyordu. Fakat mevcut bir Yahoo e-posta adresine sahip olmaları gerekiyordu.

OKU ►  Yahoo'nun yeni fiyaskosu

Bu sefer ise Yahoo Mail uygulaması Gmail, Outlook ya da AOL gibi e-posta adreslerinde de tam fonksiyonlu olarak kullanılabilecek. Kullanıcıların yapmaları gereken tek şey uygulamayı açmak ve e-posta sağlayıcılarını listeden seçerek uygulamayı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak.

Yahoo, Mail uygulamasının benzersiz ve güçlü araçlarla en iyi e-posta uygulamaları arasında yer aldığını söylüyor. Yahoo Mail uygulaması güçlü bir arama aracını, yalnızca önemli kişilerden gelecek bildirimler uygulamasını, kişiselleştirilmiş temaları, şifresiz giriş imkanını ve özelleştirilmiş kaydırma mimiklerini bünyesinde barındırıyor.

Yahoo Mail kullanıcılarını, diğer e-posta adresleriyle de uygulamasını kullanmalarını sağlamakla birlikte aynı zamanda kullanıcıları, verilerinin güvenliği konusunda da ekstra adımlar attığı konusunda ikna etmek durumunda. Yakın zamanda gerçekleşen hackleme olayları da gösteriyor ki güvenlik ve gizlilik, firmanın birincil endişeleri arasında yer almıyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox