Zero mobil e-posta uygulaması

Date:

Zero mobil e-posta uygulaması

Akıllı telefonlarınızda kullandığınız bir düzüne e-posta uygulaması var örnek vermek gerekirse Gmail, Spark ve yaklaşık 50 e-mail uygulaması daha var bunların hepsi size aynı hizmeti sunuyor. Ama Zero mobil e-posta uygulaması farklı bir şeyler deniyor.

Mesajlarınızı otomatik okutun, e-postaları çöp kutusuna atın, onları arşivleyin ve diğer uygulamalar ile benzeri olmayan şeyleri yapın. Ek olarak özel asistan sizin için otomatik yanıtlama yapabilir (“Şu an cevap veremiyorum, en kısa sürede geri dönüş sağlayacağım.”) veya önemli mesajları kaçırdığınızda sizi haberdar eder.

Zero mobil e-posta uygulaması

Kurucuları CTO Gevorg Karapetyan, CEO Alexander Babin ve COO Alexander Volkov oluşturuyor. Hepsi AI (Artificial Intelligence) Yapay Zeka’da derin geçmişe sahip veri bilimcileridir. Kendilerine yardım etmek için Zero’yu kurdular.

Babin; mobil cihazlara odaklanarak, davranış temelli, kişisel verimlilik özellikleri kullanan ve kullanıcılarımızın e-postayla çalışırken zaman kazanmalarına, önemli görev ve irtibatta kalmalarına ve bazı gereksiz işlemleri otomatik hale getirmelerine olanak tanıyan e-posta istemcisi oluşturmaya başladık “dedi.

Ayrıca “Bizim üç ana hedefimiz var, yararlıları önermek, gerekli bilgileri çıkarmak ve tekrarlayan işlemleri otomatikleştirmek.” dedi.

Ara yüz şaşırtıcı derecede seyrek ama kullanışlı ve Al (Yapay Zeka) yardımcısından özellikle çok memnun kaldım. Açıldığında muhtemelen görmezden gelmeniz gereken e-postaların bir listesini göreceksiniz ve hepsi otomatik olarak oluşturulmuş. Kayan işlev listesi, erteleme, arşiv vb. şimdiye kadar gördüğümden daha zengin bir içerik. Teknolojinin anahtarı, işlemlerinizin telefonda değil de aslında sunucularında yapılması ve böylece gizliliğinizin devam etmesini sağlıyor.

Zero mobil e-posta uygulaması

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...