ZTE, çift kameralı akıllı telefonunu piyasaya sürdü

ZTE, Small Fresh 5 piyasaya çıkmaya hazır!

ZTE, Small Fresh 5 olarak adlandırdığı en yeni akıllı telefonunu duyurdu. Akıllı telefon, Snapdragon 425’de dört çekirdekli bir CPU ile çalışıyor. Ayrıca, cihazın, dört renk seçeneği olan arka kapak ve çift kamera bulunuyor. Ekranı, 720.1280 piksel çözünürlüklü. Telefonun ön panelinde, herhangi bir düğme bulunmuyor. Ancak, cihazın arka kısmında yer alan bir parmak izi tarayıcısı var.

ZTE, Small Fresh 5 piyasaya çıkmaya hazır!

Akıllı telefonun ana kamera çözünürlüğü 13 MP’dir. Arka panelinde iki kamera arasında LED flaş görünüyor. Ayrıca, telefon, bokeh etkilerine de izin veriyor. Selfie kamera olarak kullanılan ön kamerası ise 5 MP’dir.

ZTE, Small Flesh 5, üstünde MiFacor UI arayüzü bulunan Android 7.1 Nougat’ta çalışır. Öte yandan da, akıllı cihazın tam 2500 mAh gücünde bir bataryası var. Telefonda, 128 GB’a kadar arttırılabilir bir microSD yuvası da bulunuyor. Telefonun kasası metalden oluşmaktadır. Oldukça sağlamdır. ZTE Small Fresh’in iki versiyonu var. Cihazın 5 GB RAM ve 16 GB dahili belleği olan modelin fiyat etiketi, 146 dolar. 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olan modeli ise, 204 dolar fiyat etiketine sahip.

OKU ►  İşe başvurmak için yeni platform: Facebook

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox