Android, Samsung ve iPhone’da Vimeo uygulamaları

Date:

En iyi ve en son Vimeo uygulamaları birçok yeni özellikle geliyor

Vimeo; Apple ve Android TV için yeni uygulamalar ve Samsung’un Smart TV’leri için HTML5 uygulaması üreterek cep TV’ye geçiş yaptı.

Şirket raporlarına göre, yeniden düzenlenmiş bu Vimeo TV tecrübesi, içerikleri yüksek teknoloji görüntüleme platformlarında izlemek için dizayn edildi.

Vimeo TV uygulamaları müdürü Will True, “Olabilecek en iyi izleme deneyimini yaşatmak için Apple ve Android TV için yenilikler yaptık ve ilk HTML5 tabanlı TV uygulamasını tanıtıyoruz” dedi.

En iyi ve en son Vimeo uygulamaları birçok yeni özellikle geliyor. Uygulamayı açtığınızda, sitenin özenle seçmiş olduğu içerikler otomatik olarak gösteriliyor.

Vimeo’nun demesiyle: Bu seçimler Vimeo’nun dünya çapındaki film yapımcıları topluluğundaki yönetici kadrosu tarafından günlük yenileniyor. Örneğin, bu hafta uygulama, 2016 yılında ekip tarafından seçilmiş en iyileri gösterecek.

Açıklanan yeniliklerle, kişiselleştirilmiş yayınlarınıza, yüklenmiş videolarınıza ve daha önceden satın alınmış videolarınıza da ulaşabilmek artık çok kolay olacak.

Apple ve Android kullanıcıları için uygulama şu an kullanılabilir durumda. Ancak sadece Apple uygulamasında bahsedilen tüm özellikler mevcut. Android’te ise bazı özellikler şu an için sınırlı.

Samsung’a gelirsek, kullanıcıların uygulamayı birkaç hafta daha beklemesi gerekiyor.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...