Android, Samsung ve iPhone’da Vimeo uygulamaları

En iyi ve en son Vimeo uygulamaları birçok yeni özellikle geliyor

Vimeo; Apple ve Android TV için yeni uygulamalar ve Samsung’un Smart TV’leri için HTML5 uygulaması üreterek cep TV’ye geçiş yaptı.

Şirket raporlarına göre, yeniden düzenlenmiş bu Vimeo TV tecrübesi, içerikleri yüksek teknoloji görüntüleme platformlarında izlemek için dizayn edildi.

Vimeo TV uygulamaları müdürü Will True, “Olabilecek en iyi izleme deneyimini yaşatmak için Apple ve Android TV için yenilikler yaptık ve ilk HTML5 tabanlı TV uygulamasını tanıtıyoruz” dedi.

En iyi ve en son Vimeo uygulamaları birçok yeni özellikle geliyor. Uygulamayı açtığınızda, sitenin özenle seçmiş olduğu içerikler otomatik olarak gösteriliyor.

Vimeo’nun demesiyle: Bu seçimler Vimeo’nun dünya çapındaki film yapımcıları topluluğundaki yönetici kadrosu tarafından günlük yenileniyor. Örneğin, bu hafta uygulama, 2016 yılında ekip tarafından seçilmiş en iyileri gösterecek.

Açıklanan yeniliklerle, kişiselleştirilmiş yayınlarınıza, yüklenmiş videolarınıza ve daha önceden satın alınmış videolarınıza da ulaşabilmek artık çok kolay olacak.

OKU ►  Dünya devinin CEO'su Türkçe tweet atarak mesaj paylaştı

Apple ve Android kullanıcıları için uygulama şu an kullanılabilir durumda. Ancak sadece Apple uygulamasında bahsedilen tüm özellikler mevcut. Android’te ise bazı özellikler şu an için sınırlı.

OKU ►  Yeni MacBook Pro'nun Touch Bar ve Touch ID'si Nasıl Çalışıyor ?

Samsung’a gelirsek, kullanıcıların uygulamayı birkaç hafta daha beklemesi gerekiyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox