Apple, Magic Keyboard’a numerik tuş takımı ekledi

Kablolardan nefret ediyorsanız, numerik klavyede daha rahat ediyorsanız Apple’ın size başka bir önemli donanım müjdesi var.

Apple, 2017 Dünya Geliştiricileri Konferansı’nda çok beklenen ve istenen numerik tuş takımına sahip kablosuz Magic Keyboard klavyeyi duyurdu. Numerik tuş takımına ihtiyaç duyan kullanıcılar için sevindirici bir haber.

Belgeler içinde rahatça gezebileceğiniz hızlı kaydırma özelliği ve oyun oynamayı daha eğlenceli hale getiren tam boy ok tuşlarına sahip. Sayısal tuş takımı sayesinde elektronik tablolarda ve finansal uygulamalarda çalışırken daha rahat edeceksiniz.

Kablolardan nefret ediyorsanız, numerik klavyede daha rahat ediyorsanız Apple’ın size başka bir önemli donanım müjdesi var.

Klavyenin özenle tasarlanmış profili, makas tipi mekanizma, şarj edilebilir yerleşik pil ve 31 tane eksta tuş içeriyor. Ok ve işlev tuşları bile tam boyutlu yerleştirilmiş. Apple’ın belirttiğine göre klavyenin pili tek şarj ile yaklaşık 1 ay dayanıyor. Ayrıca USB’den şarj edilebilen Lightning kablosuyla birlikte geliyor. Bluetooth, Lightning bağlantı noktası ve Wireless bağlantı ve genişletme seçeneklerine sahip.

Tam boyutlu Magic Keyboard klavye iMac Pro ile aynı tarihte duyurulmuş olsa da ayrı olarak satılıyor. Fiyatı ise 599 TL

OKU ►  Volkswagen sahipleri park ücretlerini ve cezalarını telefon uygulamasıyla ödüyor
OKU ►  MacBook Pro'daki eski bağlantı noktaları 1.999$'a mal oluyor

Boyut ve Ağırlık:

Yükseklik 0,41 – 1,09 cm
Genişlik 41,87 cm
Derinlik 11,49 cm
Ağırlık 0,39 kg

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox