Çinli telefon üreticisi Oppo’nun, yeni telefonu R11 tanıtıma çıkmaya hazırlanıyor

Oppo R11, Geekbench performans testi sonuçları ortaya çıktı

Oppo, Batılı teknoloji dünyasında az bilinen bir marka ancak, Çinli akıllı telefon üreticisi 2016 yılı boyunca Çin pazarındaki herkesi geçmeyi başarmıştır. IDC raporlarına göre Oppo, önceki yıla kıyasla, kargo hacimlerini ikiye katlayarak en üst sıraya ulaşmış ve Xiaomi ve Huawei olmak üzere rakiplerini gerisinde bırakmıştır. Bununla birlikte, Çin’de düşüş yaşayan Apple’ı da geçmiştir.

Ve şimdi, Oppo, R11 adlı yeni telefonunun tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen R11, Geekbench performans testi sonuçları ortaya çıktı. Böylelikle, telefonunda teknik özelliklerini öğrenmiş olacağız. Oppo R11, Snapdragon 660 işlemciye sahip olup, 5.5 inç bir ekranı olacak. Ayrıca, 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 16+20 MP çift arka kamerası ve 20 MP ön kameraya sahip. Ve, 2900 mAh batarya ve parmak izi okuyucuyla piyasaya çıkmaya hazır.

Oppo R11, Geekbench performans testi sonuçları ortaya çıktı

Ortaya çıkan görselde R11’in Geekbench’in tek çekirdekli performans testinden 1588, çok çekirdekli performans testinden ise 5780 puan aldığı görülüyor. Oppo, R11’i, 11 haziran’da resmen tanıtacak

OKU ►  Las Vegas siber güvenliği sağlamak için 'Yapay Zeka' kullanıyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox