EA Battlefield 1’in gelecek DLC’lerinin hepsini açıkladı

Date:

Battlefield 1’in indirilebilir ek paketlerinin hepsi bugün açıklandı. Yeni içerik Great War’ın bir çok cephesine eklenecek ve aynı zamanda Rus Ordusu’na ve deniz savaşlarına da eklenecek.

Açıklanan ilk DLC olan They Shall Not Pass indirilebilir içeriği ile oyuncuların çokça talebinde bulunduğu Fransız Ordusu Mart ayında, yani yakında geliyor. Ancak gelecek diğer DLC’lerin detayları çok sınırlıydı. Bugün ise EA, oyuncuların beklediği açıklamayı yaptı.

In The Name Of Tsar DLC’sinde savaşın karlı Rus cephelerine odaklanmış bir eklenti oyuncuları bekliyor. Turning Tides ise oyundaki deniş savaşı içeriğini arttıracak gibi gözüküyor. Ve beklenen oyunun hikaye modunda da yer alan Battle of Gallipoli – Gallipoli Savaşı’nı çoklu oyuncu moduna da getirecek.

İndirilebilir içerik sepetindeki en ilgi çekici DLC ise Birinci Dünya Savaşı’nın en utanç verici muharebelerini anlatacak olan Apocalypse. Şuan söylemek biraz erken olsa da, Birinci Dünya Savaşının son aşaması olan 100 Gün Taarruzu’nun (Hundred Days Offensive) anlatıldığı ek haritaların olabileceğini öngörebiliriz.

Yeni gelecek içerikler, oyuna toplamda 20 yeni silah ve 16 yeni harita ekleyecek. Bu da demek oluyor ki oyun ilerledikçe savaşılacak bir sürü cephe oyuna dahil olacak. Bu cephelerden etrafı kolaçan ederken de yeni gelen silahlara dikkat ederek hareket etmemiz gerekecek.

[irp posts=”9396″ name=”Epic Games’in yeni oyunu Battle Breakers!”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...