EA Battlefield 1’in gelecek DLC’lerinin hepsini açıkladı

Battlefield 1’in indirilebilir ek paketlerinin hepsi bugün açıklandı. Yeni içerik Great War’ın bir çok cephesine eklenecek ve aynı zamanda Rus Ordusu’na ve deniz savaşlarına da eklenecek.

Açıklanan ilk DLC olan They Shall Not Pass indirilebilir içeriği ile oyuncuların çokça talebinde bulunduğu Fransız Ordusu Mart ayında, yani yakında geliyor. Ancak gelecek diğer DLC’lerin detayları çok sınırlıydı. Bugün ise EA, oyuncuların beklediği açıklamayı yaptı.

In The Name Of Tsar DLC’sinde savaşın karlı Rus cephelerine odaklanmış bir eklenti oyuncuları bekliyor. Turning Tides ise oyundaki deniş savaşı içeriğini arttıracak gibi gözüküyor. Ve beklenen oyunun hikaye modunda da yer alan Battle of Gallipoli – Gallipoli Savaşı’nı çoklu oyuncu moduna da getirecek.

İndirilebilir içerik sepetindeki en ilgi çekici DLC ise Birinci Dünya Savaşı’nın en utanç verici muharebelerini anlatacak olan Apocalypse. Şuan söylemek biraz erken olsa da, Birinci Dünya Savaşının son aşaması olan 100 Gün Taarruzu’nun (Hundred Days Offensive) anlatıldığı ek haritaların olabileceğini öngörebiliriz.

Yeni gelecek içerikler, oyuna toplamda 20 yeni silah ve 16 yeni harita ekleyecek. Bu da demek oluyor ki oyun ilerledikçe savaşılacak bir sürü cephe oyuna dahil olacak. Bu cephelerden etrafı kolaçan ederken de yeni gelen silahlara dikkat ederek hareket etmemiz gerekecek.

OKU ►  Epic Games'in yeni oyunu Battle Breakers!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox