‘Ghost Recon: Wildlands’ season pass’i iki genişletme paketi içeriyor

Season pass çıktıktan sonra, 4’e 4 girilen çok oyunculu mod herkese açılacak.

Gelecek hafta Ghost Recon: Wildlands oyunu piyasaya çıkacak. Eğer sizde açık dünyada geçen, silahlarla dolu, çok uzak mesafelerden keskin nişancılık yapabileceğiniz ve yüksek hızda takip sahneleri yaşamak isterim diyorsanız, oyun çıkmadan önce ne var ne yok bir bakabilirsiniz.

Eğer oyunun gelişim sürecine dair fikir edinmek isterseniz kapalı beta versiyonunu incelediğimiz haberin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta son bulan açık beta ile de kıyas yapabilmeniz adına bu linkten 5 bölümlük açık beta serimizi de izleyebilirsiniz.

Oyun 7 Martta çıktıktan sonra ne olacak peki? Büyük bir yayıncı tarafından geliştirilen ve modern bir video oyunu olarak göze batan bu oyuna bir Season Pass çıkmazsa olmazdı. $40 değer biçilen bu pass iki genişletme paketi (Narco Road ve Fallen Ghosts), herkesten bir hafta önce ulaşım ve dış görünüş paketleri ile tecrübe puanı yükselticiler gibi kullanılabilir haklar içeriyor.

Diğer yandan ise, oyuna sahip olan herkes 4’e 4 oynanan çok oyunculu moda bedavaya erişebilecek. Eğer 7 Martı iple çekiyorsanız aşağıdaki ön gösterim fragmanına sarılmanızı tavsiye ederim.

OKU ►  Ghost Recon Wildlands Karakter Özelleştirme Detayları 'Video'

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox