iPhone 8'in piyasaya çıkış tarihi haberleri piyasada yankılanıyor

IPhone 8 haber ve söylentileri piyasada yankılanıyor

Apple’ın 10. yıl dönümünde iPhone’u büyük değişiklikler bekliyor. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen WWDC etkinliğinin ardından pek çok yenilik ve geliştirilen özellik uzun bir süre piyasayı adından söz ettirmişti. Hatta bu devam ediyor. iPhone 8 ne zaman çıkıyor? iPhone 8’in piyasaya çıkış tarihi haber ve söylentileri yankılanıyor.iPhone 8'in piyasaya çıkış tarihi haberleri piyasada yankılanıyor

Güncelleme konusunda Apple, görünüşe göre ekranda bir parmak izi tarayıcısını nasıl hazırlayacağına bile henüz karar verebilmiş değil. Bu da iPhone 8’in 1-2 ay, beklendiğinden daha geç çıkabileceği anlamına geliyor. Tabi bunlar söylentiler, belki de doğru zamanı bekliyorlar.

Apple’ın iPhone 8 çıkış tarihinin şimdilik üç ay sonrası gibi olması bekleniyor. Yani, iPhone 8 çıkış tarihi Ekim 2017 olabilir. IPhone’un onuncu yıl dönümü sebebiyle de, tasarımıyla büyük değişiklikler sunacak. Iphone 8’i görmeye hazır olun. En yakın değişiklik sadece iPhone 7S ve iPhone 7S Plus yerine iPhone 8, iPhone X gibi iPhone sürümü olabilir. Bu Apple için büyük bir yenilenme ve böylesine dev bir sıçramayı hak ediyor.

OKU ►  Apple akıllı asistanı Siri’yi iCloud servisiyle geliştirecek

iPhone 8'in piyasaya çıkış tarihi haberleri piyasada yankılanıyor

Kulağımıza gelen iPhone 8 söylentileri, Apple’ın en az bir premium tasarımla telefonunu yeniden elden geçirdiğini ve iPhone 7’yi ve iPhone 7S Plus’ı temel bir özellik olarak karşımıza çıkarttığını söylüyor. Ancak ne resmi olarak yapılmış bir açıklama var, ne de bir öngörü. Yalnızca şimdilik varsayımlar. Fiyatı ve öne çıkan başlıca özelliklerini bir kaç ay sonra ürün piyasaya çıktığında sizlerle paylaşıyor olacağız. Söylentilerden uzak durun. Bizi takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here