‘NBA 2K17’ ve ‘Rocket League’i Xbox’ta bedavaya oynayın!

Date:

Keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz

Uzun bir haftaydı, değil mi? Evet ama Xbox One kullanıcılarının şansına Microsoft bu hafta sonunu erkenden başlatmak istiyor. Bugünden itibaren hem NBA 2K17’yi, hem de Rocket League oyununu bedavaya oynayabileceksiniz. Xbox Live Multiplayer All Access etkinliğinin bir parçası olarak oyuncular yukarıda belirtilen oyunlara ve bütün Xbox Live servislerine ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Yıllık Xbox Live üyelik ücretinin 59.99$ olduğunu hesaba katarsak bu haber henüz erişim imkanı olmayan Xbox One sahipleri için kesinlikle iyi bir haber.

Bu nesil konsol oyununun en iyisine sahip olduğunu düşünenler için de ücretsiz ‘Rocket League’ mükemmel bir hafta sonu azığı olacak. Eşsiz tanıtımı sayesinde oyun kısa zamanda büyük başarı gösterdi. Birbirine karşı roketlerle donanmış arabalara sahip iki takımın olduğu oyun, fiziksel tabanlı ve renkli bir oynatım sergiliyor. Rocket Leauge oyununda oyuncular, devasa boyutlardaki futbol sahaları üzerinde en fazla golü atmakla görevlendiriliyorlar. Hızlı, heyecan verici ve kesinlikle henüz denemediyseniz denemeye değer bir oyun.

NBA 2K17’nin fazla açıklamaya ihtiyacı yok. Her ne kadar bu hafta için sunulan diğer teklif kadar özgün olmasa da, hafta sonunu geçirmek için arkadaşlarınızı sanal kort üzerinde mağlup etmekten daha kötü yollar da var. Gerçek dünyadaki NBA’in son zamanlarda kendine ait eSports takımını oluşturma girişimleri dahilinde ele alırsak konuyu, bu oyun sizin için profesyonel oyuncu olarak oynamanıza da vesile olabilir. Yine de bir uyarı mahiyetinde şunu söyleyebiliriz; oyunun yüz-tarama teknolojisini kullanmak istemeyebilirsiniz.

Rocket League (15$) ve NBA 2K17 (39$) Xbox Live’da şu an itibariyle indirimli olarak satıştalar. Bu nedenle eğer bu hafta sonu göreceğiniz şey hoşunuza giderse, 3 günlük periyot sonunda oyunu ucuza satın alabilirsiniz.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...