Prison Break 5.sezon 9.bölüm final

Prison Break 5. Sezon 9. Bölüm Final ipuçları

Final, Jacob’ın (Poseidon) kendisine psikopat dediği Sara’yı bir sandalyeye bağlamasıyla başlar. Jacob  aslında bir CIA operatörüdür, ancak yalnızca 21 Void adlı gizli bir hücrenin liderliğini yapmakla kalmıyor, CIA’ya karşı da çalışıyor ve hatta müdür yardımcısı Harlan Gaines’i öldürmüştü.Poseidon, hükümet adına yürüttüğü hapisanelerde ki eylem planlarında başarısızlığa uğrayınca, Sara ve Michael’i öldürmeye karar verdi.

Prison Break 5.sezon 9.bölüm final

Michael’in kendisinden daha akıllı olduğunu iyi bilen Poseidon tuzağa düşmekten her ne kadar korksada en sonunda;

Michaeli’n dahiyane planına altında ezilecektir.

Michael Poseidon’u başka bir buluşma noktasına çekerek, kendisine suç ispatı olan delillerle dolu gizli disklerinin bulunduğunu söyledi. Orada, Poseidon’u depoya kovalamaya, Poseidon’nun silahını almasına ve daha önceki Gaines cinayet sahnesinin eksik olan gerçek boyutlu görüntüsünü tamamlamış oldu. Aslında Poseidon’un 7 yıl önce işlemiş olduğu ve Michael’in üzerine attığı cinayetin eksik görüntüleri tamamlanmış oldu.

Prison Break 5.sezon 9.bölüm final

Michael’in Poseidon’nun gizli bürosundan aldığı kan örneklerini ve eksik olan görüntüler ile birleştirmesi özgür bir adam olmasına yeterli olacak mı izleyip göreceğiz ?

Prison Break 5. Sezon 9. Bölüm Finali Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

OKU ►  iPhone'unuz olmadan Apple Watch 2'de neler yapabilirsiniz?

7 Haziran Çarşamba – 14.50, 20:40, 7:35′ de.  Fox Crime kanalından izleyebilirsiniz.

Prison Break 5. sezon serisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here