Samsung Galaxy C10 akıllı telefonu özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Çin pazarı ile sınırlı olan Samsung’un Galaxy C serisi akıllı telefonları herkesin ilgisini çekiyor. Asia Business Daily, bugün yaptığı açıklamada, Samsung Çin’in Galaxy C10’u test ettiğini söyledi. Samsung Galaxy C10, gücünü Snapdragon 660 yonga setinden alacak. Ayrıca, 6 GB RAM ile akıllı telefon desteklenecek. Bir diğer söylenti ise, Samsung C10’da Qualcomm yonga seti üretimi yetersiz kalırsa, Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 7872 yonga setini kullanması yönünde. Ama şuanda, bu konuda kesin bir şey söylenmedi. Bazı söylentilere göre de, Galaxy C10’un çift kamerası, geniş açılı ve telefoto lense sahip olacakmış. Ancak, bu da henüz Samsung tarafından doğrulanmadı.

Samsung Galaxy C10 akıllı telefonu özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Samsung Galaxy C10’un ekranına gelecek olursak, 6 inç büyüklüğünde ve full HD çözünürlükte olacak. Ve, iki farklı bellek kapasitesi sunulacak. Akıllı telefon, 64 GB ve 128GB dahili depolama alanına sahip olacak. Telefon hakkında daha önce elde ettiğimiz bilgilere göre ise, C10’un Bixby butonuna sahip olacağı yönündeydi. Bakalım, elde ettiğimiz bilgiler Samsung tarafından doğrulanacak mı!

OKU ►  2016’nın en iyi kameralı akıllı telefonları

Samsung Galaxy C10 akıllı telefonu, 4.000 mAh batarya ile besleniyor. Gelelim bu akıllı telefonun belirlenen satış fiyatına. Samsung Galaxy C10’un başlangıç fiyatı, 64 GB dahili depolama alanına sahip versiyonu için 3.499 Yuan yani bu da 515 dolara tekabül ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here