Samsung’un CES’te tanıttığı Frame TV global olarak satışa sunuldu

Samsung’un CES’te tanıttığı Frame TV fiyatı açıklandı

Samsung’un Ocak ayında gerçekleşen CES’te tanıttığı Frame TV sonunda global olarak satışa sunuldu. Samsung, tanıttığı Frame TV ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Frame TV, bir çok özelliğinin yanı sıra, farklı tasarımı ile ön plana çıkıyor. Samsung’un çeşitli tablolar ile yan yana sergileyerek tanıttığı Frame TV, ilk olarak Norveç ve İsviçre’de satışa sunulmuştu.

Samsung'un CES'te tanıttığı Frame TV fiyatı açıklandı

Güney Koreli teknoloji devi, Frame TV’nin, İsviçre ve Norveç dışındaki pazarlar için de sevkiyatını başlattı. İlk olarak Amerika’daki kullanıcılar ile buluşacak olan sanat odaklı televizyonun fiyatı da belirlendi. Frame TV fiyatı seçtiğiniz çerçeve tasarımı fark etmeksizin, 55 inç’lik Frame TV fiyatı 1999 dolar, 65 inç’lik Frame TV ise, 2799 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ülkemizdeki satış fiyatı ise tahmini olarak 10.000 TL olacak.

Ayrıca, bu TV’lerin teknik özellikler bakımından diğer standart Samsung marka akıllı TV’ler hiçbir farkı yok. Tek fark, sanatsal tasarımları. Öte yandan, Frame TV, ceviz, beyaz ya da meşe tarzında istediğiniz bir çerçeve seçeneğini sunuyor.

OKU ►  The Sims 4, Xbox One ve PlayStation 4’e geliyor!
OKU ►  Pilsiz arama yapabilen telefon geliştirildi

Samsung'un CES'te tanıttığı Frame TV fiyatı açıklandı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox