Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu

İşte Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu; Galaxy C10

Samsung Galaxy C10, bugüne kadar karşımıza hep ya bir söylenti ile ya da birçok sızıntı ile karşımıza çıktı. Ama şimdi yeniden, Samsung’un çift arka kameralı telefonu C10’u piyasaya süreceği bekleniliyor. Eylül ayı itibarıyla tanıtılması beklenen Galaxy Note 8 bir yana, şirketin ilk çift kameralı akıllı telefonu olması beklenen Galaxy C10 modeli sızdırıldı. Galaxy C10 , 6GB Ram ile ilk Samsung telefon olan Galaxy C9 Pro’da gördüğümüze benzer bir tasarım gösteriyor.

İşte Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu; Galaxy C10

Cihazın sağ tarafında çift Led flaşlı dikey olarak sıralı çift kameralar bulunduğunu görüyoruz. Bunun hemen altında ise, Samsung markası var ve ayrıca Galaxy C9 Pro’da bulunan aynı anten hatlarını fark edebilirsiniz. Ön panelde, üst tarafta bir ön kamera ve alt kısmından entegre bir parmak izi tarayıcısı bulunan fiziksel bir ana düğmesi var. Söylentilere göre Galaxy C10 ve C10 Plus, Adreno 512 grafik işlemci birimi içeren 8 çekirdekli Snapdragon 660 yonga setine sahip olacak ve Bixby’yi destekleyecek. C serisindeki her iki akıllı telefonun da sanal asistanı çağırmak için fiziksel Bixby düğmesi ile gelmesi bekleniyor. Cihaz, muhtemelen USB Type-C olacak bir şarj portuna ve alt panoda 3.5mm kulaklık jakına sahip olacak.

OKU ►  Wikipedia'ya erişim yasağı getirildi
OKU ►  Wikipedia'ya erişim yasağı getirildi

Galaxy C10’un 5.5 inç ekran ve 152.5 x 74.8 x 7.68 mm boyutlarıyla gelmesi beklenmektedir. Ayrıca, telefonun Rose Gold rengiyle çıkacağı fakat farklı renk seçenekleri de olacağı duyuldu. Ve, Galaxy C10 ve C10 Plus, Çin de dahil olmak üzere yalnızca sınırlı sayıda ülkede kullanıma sunulacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox