‘Titanfall 2’ yeni Titan ile geri dönüyor

Monarch Reigns

Titanfall 2 geçen yılın en sabırsızlıkla beklenen ve beğenilen title oyunlarından biriydi. Ve oyunun yapımcı ekibi birkaç ücretsiz DLC (Downloadable Content/ Oyun için hazırlanmış indirilebilir içerik) yayını ile çok oyunculu modu canlı tutmayı başarmışlardı. Oyuncu tabanı azalmakla birlikte yeni ücretsiz içerik eklentisi ‘Monarch Reigns’ 30 Mayıs’ta piyasaya çıktığında oyunu tekrar canlandırmak için yeterli cazibeyi sağlayabilir. Nihayet oyuncular, oyunun ilk çıkışından bu yana oyuna eklenen ilk yeni savaş mekaniği olan yedinci Titan’a kavuşacaklar.

Monarch, ‘Vanguard’ adlı devin yeniden yapılmış hali (diğer adıyla, campaign modundaki robot dostunuz BT’ye ev sahipliği yapan orijinal model), fakat PVP (player versus player/çok oyunculu mod) için üzerinde biraz oynanmış. Videonun açıklamasında da ortaya konulduğu gibi yeni robosuit, Pilot’unun koyduğu seçeneklere dayalı olarak, robotun çarpışma esnasındaki savaşma kabiliyetlerini geliştirmesini sağlayan özgün Upgrade Core’a sahip. Monarch aynı zamanda kendisinin ya da arkadaş Titan’ların zırhlarını yeniden şarj etmek için düşman Titan’lardan enerji çekebiliyor.

OKU ►  Pokemon Go ile Starbucks ortak oluyor

Monarch Reigns DLC aynı zamanda ilk Titanfall’dan dönen Relic adlı yeni bir haritayı da ekleyecek. Atlamanız gereken bir çok yüksek duvar ve atış yapacağınız geniş bir alan oyun boyunca karşınıza çıkacak.  Aynı zamanda Tone ve Ronin devleri için bir çift ayrıcalıklı giysi satın alabilecek olan oyuncular, takımlarını desteklemek için farklı oyun içi eşyalar da satın alabilecekler. Malum, içerik hala ücretsiz olarak sunuluyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox