Titanfall 2’ye ücretsiz içerikler geliyor

Oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz

Mücadeleci aksiyon oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi başaran Titanfall 2’ye 30 Mart’ta ücretsiz içerik geleceği geliştirici Respawn tarafından duyuruldu. Ücretsiz içeriğin içinde orijinal Titanfall’da bulunan Colony bölümünün yeniden yapılmış hali de bulunuyor.

Titanfall 2’nin Colony Reborn DLC’si R-101 isimli yeni bir tüfeği de oyunculara sunacak. Yeni silahın “çok yönlü olması ön plana çıkacak” şeklinde açıklama yapan Respawn, tüfeği bir ACOG dürbünle de donatmış.

Bunlarla birlikte oyuna yeni eklenen infaz animasyonu “curb check” (kaldırım kontrolü) oyuncuları ciddi manada tatmin edecek cinsten.

The Colony Reborn güncellemesi bedava içeriğin yanı sıra ücretli içeriğe de sahip. Bunların arasında yeni Titan modelleri, kamuflaj gibi estetik içerikler bulunuyor.

OKU ►  ‘Super Mario Run’ beklentilerin altında kaldı

Titanfall 2’ye gelen DLC’lerle birlikte oyunu ücretsiz deneme fırsatı da bulabileceksiniz. Çıkış tarihi 30 Mart’tan 3 Nisan’a kadar bedava haftasonu etkinliği kapsamında oyun ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu süreç içerisinde oyuncular iki katı tecrübe puanı kazanacak. Ücretsiz haftasonu bittikten sonra oyunun Training Gautlet ve The Beacon bölümleri ücretsiz olarak oynanmaya devam edecek.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox