Titanfall 2’ye ücretsiz içerikler geliyor

Date:

Oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz

Mücadeleci aksiyon oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi başaran Titanfall 2’ye 30 Mart’ta ücretsiz içerik geleceği geliştirici Respawn tarafından duyuruldu. Ücretsiz içeriğin içinde orijinal Titanfall’da bulunan Colony bölümünün yeniden yapılmış hali de bulunuyor.

Titanfall 2’nin Colony Reborn DLC’si R-101 isimli yeni bir tüfeği de oyunculara sunacak. Yeni silahın “çok yönlü olması ön plana çıkacak” şeklinde açıklama yapan Respawn, tüfeği bir ACOG dürbünle de donatmış.

Bunlarla birlikte oyuna yeni eklenen infaz animasyonu “curb check” (kaldırım kontrolü) oyuncuları ciddi manada tatmin edecek cinsten.

The Colony Reborn güncellemesi bedava içeriğin yanı sıra ücretli içeriğe de sahip. Bunların arasında yeni Titan modelleri, kamuflaj gibi estetik içerikler bulunuyor.

[irp posts=”11840″ name=”‘Super Mario Run’ beklentilerin altında kaldı”]

Titanfall 2’ye gelen DLC’lerle birlikte oyunu ücretsiz deneme fırsatı da bulabileceksiniz. Çıkış tarihi 30 Mart’tan 3 Nisan’a kadar bedava haftasonu etkinliği kapsamında oyun ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu süreç içerisinde oyuncular iki katı tecrübe puanı kazanacak. Ücretsiz haftasonu bittikten sonra oyunun Training Gautlet ve The Beacon bölümleri ücretsiz olarak oynanmaya devam edecek.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...