Uncharted 4; “Hayatta Kalma” moduyla çok daha saldırgan!

Oyuna gelen yeni güncelleme yanında aksiyonu bol “Hardcore” modunu getirdi

Uncharted 4’ü bitirdiniz ve kendinize yeni bir mücadele mi arıyorsunuz? Çok uzağa gitmenize gerek yok. Oyunun yapımcısı Naughty Dog’un yayınladığı, Uncharted 4’e yeni güncellemesiyle gelen “Hayatta Kalma” (Hardcore) modunu deneyin.

“Hardcore” modu oyuna Horde mod olarakta bilinen yeni bir oyun modu ekleyecek. Bu modla düşmalar siz ve takımınıza dalga dalga saldıracak. Toplam 50 dalga olacak modu bitirmeniz için tek hakkınız olacak.

Yeni güncellemeyle gelen modun açıklama notlarında, “oyuna yeni bir zorluk getirecek. Çok daha büyük risker olacak. Oyunculara tam 50 dalga gelecek düşmanı yenmek için sadece bir hak verilecek” diyor. Yani oyun bildiğiniz Uncharted’dan çok daha zor bir hale geliyor. Eğer bütün takımınız ölürse oyuna en baştan başlamanız gerekecek.

OKU ►  Uncharted 4 bir ödül daha kazandı

Naughty Dog yaptığı açıklamada, “Hardcore modu korkaklara göre değil. Yeni mod dikkat, yetenek ve takım çalışması istiyor” dedi.

Yeni güncelleme aynı zamanda oyuna “Klasik” modunu da getirdi. Bu modla oyun özüne dönüyor diyebiliriz. Klasik mod sayesinde oyunda, oyun içi mağaza, Mysticals yada Sidekicks olmayacak. Ayrıca yeni güncellemeyle oyuna yeni bir sıralama sistemi de gelmiş.

Güncelleme ayrıca oyundaki birçok bug’ı ve balans problemlerini de onarmış.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox