Taşınabilir şarj aleti Xiaomi Mi 5000 mAh

Taşınabilir şarj aleti Xiaomi Mi 5000 mAh

Günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alan Powerbankler, 7’den 70’e herkesin ihtiyaç duyduğu bir cihaz haline geldi. Mobil cihazlarımızı yoğun kullanıyorsak, dışarıda da şarj etmemiz için Powerbank gerçeğine alışmak gerekiyor. Bugün, sizler için en iyiler arasına girmiş olan taşınabilir şarj cihazı Xiaomi Mi 5000 mAh inceleyeceğiz.

Xiaomi Mi 5000 mAh çantanızda taşımak için minimize bir boyuta sahiptir. Ve, oldukça dayanıklı bir performans ürünüdür. Xiaomi Mi 5000 mAh, harici batarya, zarif alüminyum gövdeli 1 USB çıkışlı LG ve Panosonic Premium Li-ion pil hücreleri kullanılarak üretilmiştir. Ürünün, kısa devre, yüksek voltaj, aşırı akım, aşırı gerilim, şarj ve aşırı deşarj korumasına sahiptir. Bu özelliklerin yanı sıra, kendi içinde bulunan pillerin şarj esnasında maksimum sıcaklık ve akıma maruz kalmasında hücre koruyucu devre otomatik olarak akımı kesmektedir. Güvenlik açısından bu, çok önemli bir faktör. Yanlış USB bağlantısı yaparsanız eğer, cihaz korumaya geçerek kapanacaktır.

Taşınabilir şarj aleti Xiaomi Mi 5000 mAh

Stabil ve doğru akımla dolum yapan Xiaomi Mi powerbank ile şarj olan ürünlerin şarj süreleri daha uzun gitmektedir. Ürünün kendisini şarj etmek için kutusundan 1 adet kısa micro USB kablo çıkmaktadır.

OKU ►  Hiperrealist silikon bebekler sergisi herkesin içini ürpertti

Taşınabilir şarj aleti Xiaomi Mi 5000 mAh

Boyutları: 125 * 69 * 9,9 mm

Ağırlık: 156 gram

Batarya Tipi: Lityum (İon)

Usb Girişi: DC 5.0V / 2.0 a

Usb Çıkışı: DC 5.1V / 2.1 a

Uyumlu Marka: Bütün Telefon ve Tabletler

Fiyatı: 44,90

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here