Nokia, 13 Haziran’da özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu

Nokia haklarını satan alan HDM Global, basın mensuplarına 13 Hazirandaki etkinliği bildirdi

Nihayet, HDM Global’in, Nokia markalı Android telefonlarının, Çin dışında sergileneceği beklenen serisini ne zaman başlatacağına ilişkin somut bazı bilgiler verildi. HMD, Hindistan’daki medya kuruluşlarına 13 Haziran Salı günü düzenlenecek bir basın toplantısı davetiyesi gönderdi. HMD tarafından henüz teyit edilmemesine rağmen, etkinlikte, Nokia 3, 5 ve 6 telefonlarının Hindistan’daki tanıtımını resmi olarak ilan edecekleri bekleniyor. Şirket, Android telefonlarını, Haziran 2017 sonundan önce, dünya çapında yaymayı planladığını söylüyor.

HMD Global ilk olarak Ocak ayında Çin’de Nokia 6’yı piyasaya sunmuştu ve daha sonrada Şubat ayında MWC 2017’de Nokia 3 ve 5 telefonlarını açıklamıştı. Her üç telefon da Android Nougat’ın stok sürümleriyle piyasaya sürülecek. Bu da şu demek oluyor, OS ve güvenlik güncelleştirmeleri düzenli ve zamanında almaları gerek. Nokia 9 hakkındaki söylentiler ve sızıntılar HMD tarafından henüz teyit edilmedi. Bununla birlikte, Nokia 3, 5 ve 6’nın Android O’ya güncelleneceğini açıkladı.

OKU ►  Facebook canlı yayın etkinliklerinde birebir sohbet özelliği

Nokia haklarını satan alan HDM Global, basın mensuplarına 13 Hazirandaki etkinliği bildirdi

Yeniden hatırlatmak isterim ki, etkinlik 13 Haziranda düzenlenecek. HDM’nin basın etkinliği hakkında daha yakından bilgi alacağız, bu nedenle daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox