Sony Xperia XZ1, GeekBench testinde ortaya çıktı

Sony’nin akıllı telefon Xperia XZ1’nin yeni özellikleri belli oldu

Uzun zamandır Sony’nin üzerinde çalıştığı akıllı telefonu Xperia XZ1 son olarak da Geekbench testlerinde görüldü. Yeni akıllı telefon G8341 model numarası ile testlere girdi. Geekbench testlerinden sonra akıllı telefon Xperia XZ1’in birçok teknik özelliği de ortaya çıkmış oldu. Teknoloji devi Sony, yeni akıllı telefonu ile rakiplerine karşı iddialı bir şekilde geliyor. Bakalım, Xperia XZ1 hangi teknik özellikler ile beraber piyasaya çıkacak.

Sony’nin akıllı telefon Xperia XZ1’nin yeni özellikleri belli oldu

Sony’nin akıllı telefon Xperia XZ1, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 835 yonga setinden alacak. Cihazın, 5.2 inç’lik 1080 piksel bir ekranı mevcut olacak. Öte yandan, bir diğer sızıntıya göre de, G8441 model numarası ile Xperia XZ1 Compact adında, 4.6 inç’lik 720 piksel bir başka akıllı telefondan da bahsediliyor. Sony, iki akıllı telefonun üzerinde çalışıyor olabilir. Ve, ikisini de arka arkaya piyasaya çıkarma gibi bir düşüncesi de bulunuyor olabilir. Şu an için bir açıklama yapılmadı. Bakalım, ilerleyen günlerde mutlaka başka bir sızıntı ya da açıklama gelecektir.

Sony’nin akıllı telefon Xperia XZ1’nin yeni özellikleri belli oldu

OKU ►  HTC, Vive Standalone isimli sanal gerçeklik gözlüğünü tanıttı

Geekbench testlerinde akıllı telefon Xperia XZ1 ile ilgili ortaya çıkan bir diğer özellik ise, telefonun 4 GB RAM ile desteklenecek olması. Ayrıca, Android 7.1 Nougat işletim sistemi yüklü olarak kutusundan çıkacak olan akıllı telefonun, muhtemelen 64 GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor. Ve, daha önceden Xperia XZ1 hakkında çıkan haberlere göre, akıllı telefon Android 0 işletim sistemi ile gelecekti. Ancak, Sony, henüz bu konuda çalışmalarını bitirmemiş olacak ki, Xperia XZ1, cihaz Nougat ile gelecek. Sony’nin akıllı telefonu Xperia XZ1 ile ilgili ortaya çıkan özellikler şimdilik bu kadar. Yeni bilgiler edindiğimiz zaman sizler ile paylaşacağız. Bizi takipte kalın.

Sony’nin akıllı telefon Xperia XZ1’nin yeni özellikleri belli oldu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox